Jste připraveni posunout své podnikání na další úroveň? Naše špičkové CRM je navrženo tak, aby zefektivnilo vaše operace a zvýšilo vaše zisky.

Zakra

Šablona Zakra je stylové, moderní a citlivé téma, které lze použít pro více odvětví. Tato šablona přichází s několika ukázkami, které sahají od obchodních ukázek po elektronický obchod. Zakra můžete také použít k vytvoření osobního nebo firemního blogu. šablona je velmi flexibilní a zahrnuje nádhernou oblast záhlaví, kam můžete přidat obrázek na pozadí spolu s výzvou k akci, která návštěvníky nasměruje na vaši nejdůležitější stránku.

Je zde také dostatek prostoru pro představení toho, co vaše firma nabízí, a také možnost předvést členy týmu, reference, loga klientů a stylové pulty. Šablona Zakra přichází s podporou pro plugin pro tvorbu stránek Elementor a editor Gutenberg. Kromě toho je připravena na GDPR a lze ji snadno přizpůsobit. Můžete nastavit vlastní barvu značky a vybrat si mezi několika různými styly záhlaví. Mezi další možnosti přizpůsobení patří sedm oblastí widgetů, obecné možnosti rozvržení a spousta možností typografie.

Šablona Zakra je optimalizována pro SEO, což vám pomůže lépe se umístit ve vyhledávačích, rychle se načítá a obsahuje ukázkový obsah, abyste mohli urychlit proces návrhu a nastavení.

Demo Stáhnout
Kategorie: Free šablony

JK Studio

Jsem freelancer „webmaster“, který tvoří a spravuje weby. Od roku 2008 se věnuji WordPressu. Za tu dobu jsem posbíral nespočet zkušeností a vytvořil stovku projektů.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *