21 tipů, jak udržet WordPress bezpečný

21 tipů, jak udržet WordPress bezpečný je návod ve formátu PDF pro verzi WordPress v českém jazyce.

Tento e-book je vhodný i pro úplné začátečníky, kteří chtějí umět zabezpečit si WordPress.

Formát: elektronický – PDF
Počet stran: 15
ISBN 978-80-270-9261-1

 

Zakoupit za 99 Kč

 

Zajímá vás, zda je WordPress bezpečný? Odpověď je ano. WordPress je postaven na nejnovější bezpečnostní technologii a má pravidelný plán vydání aktualizací, který zahrnuje aktuální záplaty proti zranitelnosti. Je také sledován a udržován velkou komunitou vývojářů, kterým záleží na zabezpečení. Pokud je WordPress tak bezpečný, proč jsme připravili průvodce předcházení hackům? Pravdou je, že ochrana vašeho webu je probíhající praxe. Zahrnuje to budování překážek pro útočníky, prevence poruch, sledování změn, odepření škodlivého přístupu, skrývání citlivých informací atd. WordPress spravuje více než 30% webových stránek a jeho popularita z něj dělá cíl pro počítačové zločince. Je to také platforma v neustálém vývoji, otevřená změnám a integraci s třetí stranou. Na JK Studio jsme si vědomi mnoha způsobů, jak může vaše stránka spadnout kořistí útoků a jsme odhodláni pomáhat majitelům stránek chránit je. Tuto příručku použijte ke zvýšení svých znalostí zabezpečení webu WordPress, implementujte nová opatření k zabezpečení svůj web a informujte o tom lidi kolem sebe na nutnost chránit jejich stránky.

Uživatelský návod pro WordPress

Kompletní uživatelský návod ve formátu PDF pro verzi WordPress 5.8 v českém jazyce.

Tento e-book je vhodný i pro úplné začátečníky, kteří chtějí umět pracovat s WordPress.

Formát: elektronický – PDF
Počet stran: 125
ISBN: 978-80-270-9228-4

 

Zakoupit za 249 Kč

 

Může být jednodušší říci, co tato příručka není, než co to je. Nejde o podrobný pohled na všechny funkce dostupné na řídícím panelu WordPress. Není to ani průvodce, který vám pomůže vyvíjet nebo upravovat šablony WordPress. Mým cílem je vytvořit jednoduchého průvodce WordPress, který vám pomůže porozumět tomu, jak používáte různé funkce v rámci WordPress nástěnky k aktualizaci svého webu nebo blogu.

Pokud hledáte podrobnější znalosti, v kodexu WordPress najdete hromadu článků, které se podrobněji zabývají. To je skvělé, pokud se chcete skutečně zapojit do vývoje vlastní šablony WordPress nebo do úpravy webu pomocí pluginů, ale může to být trochu skličující pro ty uživatele, kteří chtějí jen jednoduchý průvodce používáním stránky Content Management WordPress nebo jen potřebují aby tak často aktualizovali své stránky.