Jste připraveni posunout své podnikání na další úroveň? Naše špičkové CRM je navrženo tak, aby zefektivnilo vaše operace a zvýšilo vaše zisky.

Neve

Pokud hledáte moderní a rychlou šablonu, které funguje také s vaším oblíbeným tvůrcem stránek, nehledejte nic jiného než téma Neve. Tato šablona je kompatibilní nejen s pluginy pro tvorbu stránek, jako jsou Site Origin, Divi, Elementor a Brizy, ale je také kompatibilní s Gutenbergem. Pokud jde o design, šablona se vyznačuje čistým designem, díky kterému vynikne váš obsah, takže je ideální pro malé firmy, nezávislé pracovníky a agentury, které chtějí zlepšit svůj konverzní poměr. Můžete si přizpůsobit barvu, písma a další vizuální styly a vybrat si z různých možností pozadí, které zahrnují posuvníky, obrázky, video a další.

Šablona Neve také nabízí mega menu, takže si můžete snadno uspořádat navigaci a přidat tolik stránek, kolik chcete, aniž byste zahltili návštěvníky. Kromě toho bylo téma optimalizováno tak, aby se načítalo rychle a bylo plně responzivní. Ukázkový obsah můžete nainstalovat jediným kliknutím a pokud potřebujete pomoc s nastavením, můžete se podívat na dokumentaci nápovědy, fórum a výuková videa. Čím se šablona Neve odlišuje od ostatních bezplatných šablon, je skutečnost, že kromě podpůrné dokumentace můžete také získat podporu od autorů. Když vezmeme v úvahu všechny věci, šablona Neve rozhodně stojí za to vyzkoušet, pokud chcete rychlou, čistou a snadno použitelnou šablonu, která byla také optimalizována pro vyhledávače.

Demo Stáhnout

JK Studio

Jsem freelancer „webmaster“, který tvoří a spravuje weby. Od roku 2008 se věnuji WordPressu. Za tu dobu jsem posbíral nespočet zkušeností a vytvořil stovku projektů.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *