Jste připraveni posunout své podnikání na další úroveň? Naše špičkové CRM je navrženo tak, aby zefektivnilo vaše operace a zvýšilo vaše zisky.

GeneratePress

Recenze jsou k dispozici a uživatelé a blogeři po celém internetu říkají, že GeneratePress je vynikající šablona, zejména při použití s ​​editory drag and drop, jako je Elementor. Je to jednoduché, elegantní a moderní, takže do něj může skočit téměř jakákoli úroveň dovedností a začít se přizpůsobovat. Skvělá zpráva o GeneratePress je, že každý začátečník si může nainstalovat šablonu a začít blogovat během několika minut. Pokud jde o pokročilejší vývojáře, je to rychlé, lehké a vysoce přizpůsobitelné bezplatnou šablonu WordPress. Nejen to, ale za rozumnou cenu se prodává prémiová verze, která zahrnuje vše od krásné typografie po podporu WooCommerce a sekce až po pokročilé nabídky.

Jde ale především o bezplatnou verzi WordPress tématu GeneratePress. Jak již bylo zmíněno, je to lehké téma (zazipované na méně než 1 MB). To je působivé pro jakékoli téma a přichází do hry, když se snažíte, aby byl váš blog super rychlý. Motiv GeneratePress má navíc čisté kódování podle standardů kódování WordPress. Proto je kompatibilní se všemi dobře kódovanými pluginy, což z dlouhodobého hlediska snižuje problémy. Téma lze přeložit do více než 20 jazyků a obsahuje devět oblastí widgetů pro kreativitu. Najdete zde také pět navigačních míst v nabídce, rozbalovací nabídky a několik rozložení postranních panelů.

Demo Stáhnout

JK Studio

Jsem freelancer „webmaster“, který tvoří a spravuje weby. Od roku 2008 se věnuji WordPressu. Za tu dobu jsem posbíral nespočet zkušeností a vytvořil stovku projektů.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *