Jste připraveni posunout své podnikání na další úroveň? Naše špičkové CRM je navrženo tak, aby zefektivnilo vaše operace a zvýšilo vaše zisky.

WordPress 6.4.1 opravuje 4 chyb. Podrobnější informace naleznete na oficiální stránce o této verzi (anglicky).

Každá verze WordPressu posiluje vaši tvůrčí svobodu a WordPress 6.4 se nijak neliší. Nové funkce a upgrady vašich stránek pro úpravy, design a psaní umožňují, aby se vaše nápady plynule utvářely. Zvyšte svou cestu vytvářením stránek pomocí flexibility a výkonu WordPress 6.4.

Přivítejte
Twenty Twenty-Four

Zažijte nejnovější pokroky v úpravách stránek s Twenty Twenty-Four . Díky všestrannosti nového výchozího motivu, který byl vytvořen s ohledem na tři různé případy použití, je ideální volbou pro téměř jakýkoli typ webu. Ponořte se do její sbírky šablon a vzorů a odemkněte svět kreativních možností pomocí pouhých několika vylepšení

Přidejte k obrázkům efekt lightbox

Zapněte funkci lightbox pro interaktivní obrázky na celou obrazovku pouhým kliknutím. Použijte jej globálně nebo na konkrétní obrázky a přizpůsobte si zážitek ze sledování.

Kategorizovat a filtrovat vzory

Uspořádejte své synchronizované a nesynchronizované vzory pomocí kategorií. Prozkoumejte pokročilé filtrování v sekci Vzory vkladače, abyste je našli intuitivněji.

Udělejte více práce s paletou příkazů

Užijte si aktualizovaný design a více příkazů, abyste našli to, co hledáte, provádějte úkoly efektivně a ušetřte čas při vytváření.

Přejmenovat bloky skupiny

Nastavte vlastní názvy skupinových bloků, abyste mohli snadno uspořádat a odlišit části obsahu. Tyto názvy budou viditelné v zobrazení seznamu.

Náhledy obrázků zobrazených v seznamu

Nové náhledy médií pro bloky galerie a obrázků v zobrazení seznamu vám umožní vizualizovat a na první pohled najít, kde jsou obrázky ve vašem obsahu.

Sdílejte vzory napříč weby

Potřebujete použít vlastní vzory na jiném webu? Je to jednoduché! Importujte a exportujte je jako soubory JSON ze zobrazení vzorů editoru webu.

Užijte si nová vylepšení psaní

Nová vylepšení zajišťují, že vaše cesta vytváření obsahu bude hladká. Najděte nové klávesové zkratky v zobrazení seznamu, vylepšené slučování seznamů a vylepšenou kontrolu nad nastavením odkazů. Přepracovaný a soudržný panel nástrojů pro bloky Navigace, Seznam a Citace vám umožní efektivně pracovat s možnostmi nástrojů, které potřebujete.

Vytvořte si svou kreativní vizi pomocí více návrhářských nástrojů

Buďte kreativní s novými obrázky na pozadí ve skupinových blocích a zajistěte konzistentní rozměry obrázku se zástupnými poměry stran. Chcete přidat tlačítka do svého navigačního bloku? Nyní to můžete udělat pohodlně bez vlastního CSS. Pokud pracujete se synchronizovanými vzory, nastavení zarovnání zůstanou nedotčena pro bezproblémové vytváření vzorů.

Představujeme blokové háky

Block Hooks je nová výkonná funkce, která umožňuje pluginům automaticky vkládat bloky do obsahu vzhledem k jinému bloku. Berte to jako doporučení, aby byla vaše práce s bloky intuitivnější. Nový panel „Pluginy“ vám poskytuje úplnou kontrolu, abyste je přizpůsobili vašim potřebám – přidávejte, rušte a přeskupujte blokové háky podle potřeby.

Výkon

WordPress 6.4 obsahuje více než 100 aktualizací výkonu pro rychlejší a efektivnější práci. Vylepšení se zaměřují na výkon načítání šablon pro bloková a klasická témata, použití strategií načítání skriptů „odložit“ a „asynchronizovat“ v jádru, blocích a motivech a optimalizaci automaticky načítaných možností.

Přístupnost

Každé vydání je odhodláno zpřístupnit WordPress všem. 6.4 přináší mimo jiné vylepšení zobrazení seznamu a podporu árií pro blok Navigace. Uživatelské rozhraní správce (UI) zahrnuje vylepšení umístění tlačítek, kontext položek nabídky „Přidat nový“ a mluvené zprávy stavu webu.

Dozvědět se více o WordPressu 6.4.1

Učte se WordPress je bezplatný zdroj informací pro nové i zkušené uživatele WordPressu. Learn je zásoben videi s návody na používání různých funkcí WordPressu, interaktivními workshopy pro důkladné prozkoumání témat a plány lekcí pro hlubší ponoření do konkrétních oblastí WordPressu.

Zdroj:

JK Studio

Jsem freelancer „webmaster“, který tvoří a spravuje weby. Od roku 2008 se věnuji WordPressu. Za tu dobu jsem posbíral nespočet zkušeností a vytvořil stovku projektů.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *