Jste připraveni posunout své podnikání na další úroveň? Naše špičkové CRM je navrženo tak, aby zefektivnilo vaše operace a zvýšilo vaše zisky.

WordPress 6.3 Beta 3 je připraven ke stažení a testování!

Tato verze softwaru WordPress je ve vývoji. Neinstalujte, nespouštějte ani netestujte tuto verzi na produkčních nebo kritických webech. Místo toho se doporučuje vyhodnotit beta 3 na testovacím serveru a webu.

Získejte přehled o cyklu vydání 6.3 a v nadcházejících týdnech se podívejte na blog Make WordPress Core, kde najdete příspěvky související s 6.3, kde najdete další podrobnosti. Uložte si také datum pro živé demo produktu, které je předběžně naplánováno na čtvrtek 20. července 2023 v 16:00 UTC (odkaz TBD). Bude to skvělá příležitost připojit se ke komunitě WordPress a oslavit úspěchy 6.3 a tuto závěrečnou kapitolu fáze 2.

To nejlepší z beta 3

Díky mnoha beta testerům WordPress obsahuje toto vydání přibližně 34 (Editor stránek) a 40+ (Trac) aktualizací od vydání Beta 2. Dobrá práce, týme!

Testeři by si měli uvědomit, že „Knihovna vzorů“ se nyní v uživatelském rozhraní jednoduše nazývá Vzory. Podrobnosti o vzoru nyní navíc zahrnují stav synchronizace a pro vzory motivů je přidána ikona zámku.

Procházejte technické podrobnosti o problémech řešených od Beta 2 pomocí těchto dotazů:

Otestujte nové funkce ve WordPressu 6.3

Testování problémů je kritickou součástí vývoje jakéhokoli softwaru a je to smysluplný způsob, jak kdokoli přispět – ať už máte zkušenosti nebo ne.

Testování procesu upgradu je zásadní, ale také zkoušení nových funkcí. Prohlédněte si mnoho nových funkcí ve WordPressu 6.3 a zaměřte své testovací úsilí zejména na tyto oblasti.

Získejte WordPress 6.3 Beta 3

  • Možnost 1: Nainstalujte a aktivujte plugin WordPress Beta Tester (vyberte kanál „Bleeding edge“ a stream „Beta/RC Only“).
  • Možnost 2: Přímé stažení verze Beta 3 (zip) .
  • Možnost 3: Použijte následující příkaz WP-CLI: Aktualizace jádra wp –version=6.3-beta3

Aktuální cíl pro finální vydání je 8. srpna 2023, což je asi pět týdnů. Vaše pomoc při testování této verze zajišťuje, že vše v této verzi je nejlepší.

Zdroj:
Kategorie: WordPress

JK Studio

Jsem freelancer „webmaster“, který tvoří a spravuje weby. Od roku 2008 se věnuji WordPressu. Za tu dobu jsem posbíral nespočet zkušeností a vytvořil stovku projektů.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *