Jste připraveni posunout své podnikání na další úroveň? Naše špičkové CRM je navrženo tak, aby zefektivnilo vaše operace a zvýšilo vaše zisky.

Vše provádějte v editoru webu

WordPress 6.3 poprvé spojuje váš obsah, šablony a vzory v Editoru stránek. Přidávejte stránky, procházejte varianty stylů, vytvářejte synchronizované vzory a užívejte si vyladěné ovládání navigačních nabídek. Už žádné plýtvání časem přepínáním mezi různými oblastmi webu – nyní se můžete soustředit na to, co je nejdůležitější. Tvorba až do konce, vše na jednom místě.

Vytvářejte a synchronizujte vzory

Uspořádejte bloky neomezeně a uložte je jako vzory pro použití na vašem webu. Můžete dokonce určit, zda chcete synchronizovat své vzory (dříve označované jako „opakovaně použitelné bloky“), aby se jedna změna vztahovala na všechny části vašeho webu. Nebo použijte vzory jako výchozí bod s možností přizpůsobit každou instanci.

Pracujte rychleji s paletou příkazů

Přepněte na konkrétní šablonu nebo otevřete předvolby editoru pomocí nového nástroje, který vám pomůže rychle procházet rozšířené funkce. Pomocí jednoduchých klávesových zkratek (⌘+k na Macu nebo Ctrl+k na Windows), kliknutím na ikonu vyhledávání na postranním panelu v Zobrazení webu nebo kliknutím na záhlaví se dostanete tam, kam potřebujete, a během několika sekund udělejte to, co potřebujete.

Vylepšete své návrhy pomocí nových nástrojů

Nové ovládací prvky designu přinášejí více všestrannosti pro jemné doladění návrhů, počínaje možností přizpůsobit styly titulků z rozhraní stylů bez kódování. Své duotónové filtry můžete spravovat ve Stylech pro podporované bloky a vybrat si z možností, které poskytuje vaše téma, nebo je úplně zakázat. Blok Cover získává další nastavení pro barvu textu, ovládací prvky rozvržení a možnosti ohraničení, díky čemuž je tento výkonný blok ještě užitečnější.

Sledujte změny designu pomocí revizí stylu

Nyní můžete vidět, jak váš web vypadal v konkrétním čase. Vizualizujte tyto revize na časové ose a získejte přístup k možnosti obnovení předchozích stylů jedním kliknutím.

Poznámky pomocí bloku Poznámky pod čarou

Poznámky pod čarou přidávají do vašeho obsahu pohodlné anotace. Nyní můžete přidat a propojit poznámky pod čarou pro jakýkoli odstavec.

Zobrazte nebo skryjte obsah pomocí bloku Podrobnosti

Použijte blok, abyste nezkazili překvapení, vytvořte interaktivní sekci otázek a odpovědí nebo skryjte dlouhý odstavec pod nadpis.

Výkon se zvyšuje

WordPress 6.3 má více než 170 aktualizací výkonu, včetně podpory odložení a asynchronizace pro rozhraní Scripts API a podpory načítání obrázků. Tato vylepšení mohou zlepšit dobu načítání vašeho webu vnímanou návštěvníky, spolu s rozlišením šablony bloků, líným načítáním obrázků a načítáním emotikonů.

Přístupnost zůstává jádrem zájmu

Díky více než 50 vylepšením přístupnosti napříč platformou je WordPress 6.3 dostupnější než kdy předtím. Vylepšené označování, optimalizovaná navigace pomocí karet a šipek, upravená hierarchie nadpisů a nové ovládací prvky v editoru obrázků pro správce umožňují uživatelům, kteří používají asistenční technologie, snadnější navigaci.

Náhled blokových témat

Vyzkoušejte si bloková témata před přepnutím a náhledem editoru webu s možnostmi přizpůsobení přímo před zadáním nového motivu.

Nastavte poměr stran obrázků

Zadejte poměry stran a zajistěte integritu návrhu, zejména při použití obrázků ve vzorech.

Vytvořte svůj web bez rušivých vlivů

V Editoru webu je nyní k dispozici navrhování bez rozptylování.

Znovu objevte horní panel nástrojů

Přepracovaný horní panel nástrojů nabízí rodičovské selektory pro vnořené bloky, možnosti při výběru více bloků a nové rozhraní zabudované do záhlaví s novými funkcemi.

Vylepšení zobrazení seznamu

Přetáhněte do každé vrstvy obsahu a odstraňte libovolný blok, který chcete v aktualizovaném zobrazení seznamu.

Vytvářejte šablony pomocí vzorů

Vytvářejte jedinečné vzory a začněte vytvářet šablony s novým modalem umožňujícím přístup k výběru vzoru.

Dozvědět se více o WordPressu 6.3

Naučte se WordPress je bezplatný zdroj pro nové i zkušené uživatele WordPress. Learn je zásobena instruktážními videi o používání různých funkcí ve WordPressu, interaktivními událostmi pro prozkoumávání témat do hloubky a plány lekcí pro ponoření se hluboko do konkrétních oblastí WordPressu.

Podívejte se na nejnovější verzi Průvodce polem WordPress. Je přeplněná podrobnými poznámkami pro vývojáře, které vám pomohou při vytváření s WordPress.

Přečíst poznámky k vydání pro WordPress 6.3 pro více informací o přidaných vylepšeních a opravených chybách, instalačním informacím, poznámkám a zdroji pro vývojáře, přispěvateli do vydání, a seznamu změn souborů v tomto vydání.

Zdroj:

JK Studio

Jsem freelancer „webmaster“, který tvoří a spravuje weby. Od roku 2008 se věnuji WordPressu. Za tu dobu jsem posbíral nespočet zkušeností a vytvořil stovku projektů.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *