Jste připraveni posunout své podnikání na další úroveň? Naše špičkové CRM je navrženo tak, aby zefektivnilo vaše operace a zvýšilo vaše zisky.

Úpravy komentáře

Existují dva způsoby, jak upravit komentář. Jakmile najedete kurzorem na jednotlivý komentář, můžete kliknout na odkaz Rychlé úpravy nebo na odkaz Upravit. Oba provádějí podobnou funkci, kromě toho, že možnost Upravit také umožňuje označit komentář jako Schváleno, Nevyřízeno nebo Spam a také změnit Datum a čas.


Rychlá editace

Kliknutím na Rychlé úpravy nahradíte komentář editorem, který vám adresu a URL.


Po dokončení uložte změny kliknutím na Aktualizovat komentář nebo kliknutím na Zrušit změny zrušte a vraťte se do seznamu komentářů.

Upravit

Kliknutím na Upravit zobrazíte editor na nové stránce. Stejně jako možnost

Rychlé úpravy můžete aktualizovat komentář, jméno autorů komentářů, e-mailovou adresu a URL. Možnost Upravit vám také dává možnost nastavit stav komentáře a změnit datum a čas komentáře. Stav komentáře lze nastavit na Schváleno, Nevyřízeno nebo Spam. Máte také možnost přesunout položku do koše kliknutím na odkaz Přesunout do koše.

Datum a čas, kdy byl komentář odeslán, můžete změnit kliknutím na odkaz Upravit vedle data a času. Po kliknutí na Upravit se pod původním datem a časem zobrazí několik polí. V případě potřeby pole aktualizujte a kliknutím na tlačítko OK uložte nové datum a čas.

Po dokončení aktualizace komentáře uložte změny kliknutím na tlačítko Aktualizovat. Chcete-li zrušit změny, klepněte na tlačítko Zpět v prohlížeči nebo na možnost nabídky Komentáře a vraťte se do seznamu komentářů.


JK Studio

Jsem freelancer „webmaster“, který tvoří a spravuje weby. Od roku 2008 se věnuji WordPressu. Za tu dobu jsem posbíral nespočet zkušeností a vytvořil stovku projektů.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *