Jste připraveni posunout své podnikání na další úroveň? Naše špičkové CRM je navrženo tak, aby zefektivnilo vaše operace a zvýšilo vaše zisky.

Abyste mohli přidávat nebo odebírat uživatele na vašem webu WordPress, musíte mít oprávnění správce. Pokud nemáte tuto úroveň přístupu na svůj web, kontaktujte správce webu, abyste provedli tyto změny na vašem webu.

Systém WordPress je pro autentizaci integrován s Passport York (PPY). Mějte na paměti následující:

  • Správce webu může pozvat další uživatele, aby se připojili k webu, ale při přidávání nových uživatelů je nutné použít platná uživatelská jména Passport York.
  • Každý jedinečný uživatel WordPressu je vždy spojen s jedinečnou e-mailovou adresou.
  • Pokud uživatel již není spojen s platným ID služby Passport York, nebude mít nadále přístup k webu WordPress, ke kterému měl dříve přístup, bude však stále uveden jako uživatel.
  • Osvědčeným postupem je odebrat uživatele, kteří již nejsou spojeni s univerzitou, pro případ, že by později došlo k prolomení účtu PPY.
  • Možná budete muset odebrat uživatele, pokud již neudržuje obsah jako součást svých pracovních povinností nebo pokud opustil vaši jednotku, ale ne York University.

JK Studio

Jsem freelancer „webmaster“, který tvoří a spravuje weby. Od roku 2008 se věnuji WordPressu. Za tu dobu jsem posbíral nespočet zkušeností a vytvořil stovku projektů.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *