Jste připraveni posunout své podnikání na další úroveň? Naše špičkové CRM je navrženo tak, aby zefektivnilo vaše operace a zvýšilo vaše zisky.

WordPress je software s otevřeným zdrojovým kódem, pomocí kterého můžete vytvořit krásný web, blog nebo aplikace. WordPress nabízí krásné designy, výkonné funkce a možnost svobodně stavět cokoli chcete. WordPress je zcela zdarma.

Důvěryhodní
34% webu používá WordPress, od zájmových blogů po největší online zpravodajské weby.

Výkonné funkce
Neomezené možnosti. Co vytvoříte?

Přizpůsobitelné vzory, SEO, mobilní weby, vysoký výkon, jednoduchá správa na cestách, vysoká bezpečnost, výkonná správa médií, snadné a dostupné použití.

Rozšiřte WordPress o více než 54 000 pluginů, které vašim webům pomohou splnit vaše potřeby. Přidejte internetový obchod, galerie, e-mailové konference, fóra, analýzy a mnoho dalšího.

Stovky tisíc vývojářů, tvůrců obsahu a vlastníků webů se shromažďují na měsíčních setkáních ve 436 městech po celém světě. Více než 60 milionů lidí si vybralo WordPress, aby si místo na webu, kterému říkají „domov“ – vstoupilo do rodiny.

Kategorie: WordPress

JK Studio

Jsem freelancer „webmaster“, který tvoří a spravuje weby. Od roku 2008 se věnuji WordPressu. Za tu dobu jsem posbíral nespočet zkušeností a vytvořil stovku projektů.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *