Jste připraveni posunout své podnikání na další úroveň? Naše špičkové CRM je navrženo tak, aby zefektivnilo vaše operace a zvýšilo vaše zisky.

Stylový jednostránkový motiv ideální pro jakýkoli typ podnikání. Užijte si vysoký výkon, který přichází se skvělým uživatelským zážitkem.

Hestia je moderní WordPress šablona pro profesionály. Hodí se kreativní firmě, malým firmám (restauracím, plánovačům svateb, sportovním/zdravotním obchodům), začínajícím firmám, korporátním společnostem, online agenturám a firmám, na portfolio, pro ecommerce obchod (WooCommerce) a nezávislým firmám. Má víceúčelový jednoprofilový design, rozšířitelné zápatí, stránku pro blog/novinky a čistý vzhled, kompatibilní s: Flat Parallax Slider, Photo Gallery, Travel Map a Elementor Page Builder. Šablona je responsibilní, WPML, Retina ready, SEO přátelská a používá pro návrh Material Kit.

 FREE: cs.wordpress.org
 PRO: themeisle.com
 Stáhnout překlad


JK Studio

Jsem freelancer „webmaster“, který tvoří a spravuje weby. Od roku 2008 se věnuji WordPressu. Za tu dobu jsem posbíral nespočet zkušeností a vytvořil stovku projektů.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *