Jste připraveni posunout své podnikání na další úroveň? Naše špičkové CRM je navrženo tak, aby zefektivnilo vaše operace a zvýšilo vaše zisky.

WordPress LMS Plugin – LearnPress je komplexní WordPress LMS plugin pro WordPress. Toto je jeden z nejlepších pluginů WordPress LMS, který lze použít ke snadnému vytváření a prodeji kurzů online. Můžete si vytvořit osnovu kurzu s lekcemi a kvízy, které jsou řízeny pomocí snadno použitelného rozhraní pro uživatele. Díky tomuto pluginu WordPress LMS máte nyní možnost rychle a snadno vytvářet webové stránky pro vzdělávání, online školy a online kurzy bez znalosti kódování.

LearnPress je zdarma a vždy bude, ale stále je to prémiový vysoce kvalitní plugin WordPress, který vám rozhodně pomůže vydělávat peníze z vašeho LMS založeného na WordPress . Prostě to zkuste a uvidíte, jak to je. Plugin LearnPress WordPress Online Course je lehký a super výkonný se spoustou doplňků pro posílení jeho základního systému.

Zdroj: cs.wordpress.org

Demo Stáhnout

JK Studio

Jsem freelancer „webmaster“, který tvoří a spravuje weby. Od roku 2008 se věnuji WordPressu. Za tu dobu jsem posbíral nespočet zkušeností a vytvořil stovku projektů.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *