Jste připraveni posunout své podnikání na další úroveň? Naše špičkové CRM je navrženo tak, aby zefektivnilo vaše operace a zvýšilo vaše zisky.

Budování silného a loajálního vztahu se zákazníky je důležité a nezbytné při vedení úspěšného podnikání. Pro usnadnění tohoto procesu je nejlepší nakonfigurovat jedinou platformu, aby byla komunikace se zákazníky plynulá a systematická. Nástroje CRM (Customer Relationship Management) jsou jedním z nejlepších způsobů, jak efektivně řídit komunikaci mezi zákazníkem a obchodem. Pomáhají také zlepšit prodej, porozumět potenciálním zákazníkům, řídit obchodní příležitosti a převést je na prodej.

Co je to CRM nástroj?

Nástroje CRM vám umožňují ukládat informace o zákaznících do databáze, vytvářet specifické účty pro každého zákazníka a jednotlivě se s nimi spojovat. To otevírá obrovskou příležitost ke shromažďování dat zákazníků k analýze, což zase pomáhá při lepších obchodních rozhodnutích ke zvýšení prodeje.

Ideální CRM nástroj pomáhá zlepšit komunikaci se zákazníky integrací e-mailu, živého chatu a kanálů sociálních médií do jediného systému. A také nabízí záznamy a analýzy komunikace, abyste získali přehled o aktuální tržní hodnotě vašeho podnikání a o tom, kolik potenciálních zákazníků existuje. Na základě analýzy můžete podniknout relevantní akce, předvídat budoucnost svých prodejů a pracovat na nich.

Jednoduše můžeme říci, že ideální CRM nástroj vytváří pouto se zákazníky tím, že s nimi komunikuje prostřednictvím sledovatelného systému, který by také pomohl zvýšit vaše prodeje a ziskovost.

CRM nástroje pro WordPress

Mnoho firemních webů je postaveno na WordPressu. Chcete-li integrovat nástroj CRM do webu WordPress, je preferováno použití pluginu nebo systému třetí strany. Na trhu je k dispozici mnoho bezplatných a prémiových CRM nástrojů a pluginů pro weby WordPress, stejně jako CRM pro elektronický obchod. Každý z nich nese jinou sadu funkcí a specifikací pro zlepšení vztahu firmy se zákazníky.

V tomto článku jsem pro váš web vybral některé z nejlepších CRM nástrojů WordPress a krátce proberu jejich hlavní funkce. Pokud hledáte nejlepší CRM nástroj pro váš web WordPress, můžete si je projít a vybrat si ten, který by zcela vyhovoval vašim obchodním požadavkům.

CRM ERP Business Solution for freelancers & SME

Spravujte své podnikání lépe pomocí snadno použitelného rozhraní CRM ERP Business Solution pro vás, dodavatele a zákazníky. S můžete zefektivnit procesy a ušetřit vám tolik času! Plugin vše v jednom přidává intuitivní možnosti pro definování produktů (značku, obrázek, cenu, popis a kategorii), přidávání zákazníků a prodejců, import offline prodejů, synchronizaci zásob produktů, sledování transakcí, uplatnění slev nebo příslušných daní, tisk a odesílání faktur, platit prodejci a mnoho dalšího. K dispozici je také spousta užitečných možností vytváření přehledů pro zobrazení prodejů, plateb, přehledů podle data (rok/měsíc) atd., které poskytují komplexní informace o vaší firmě a zákaznících na první pohled.

Pro více možností ovládání a automatizace si však budete chtít zakoupit doplněk CRM ERP Business Solution Pro. To poskytuje podrobné informace uživatelům segmentů, použití velkoobchodních cen, odesílání hromadných e-mailů, správu offline inventáře, informace o hromadném importu nebo exportu a další. Přidává také systém vstupenek, který můžete použít ke správě požadavků zákazníků z vašeho WordPress Dashboard, čímž eliminuje potřebu dalších pluginů helpdesku. A pokud používáte WooCommerce, existuje další doplněk WooCommerce, který rychle integruje vaše produkty elektronického obchodu, objednávky, výkazy a další s CRM ERP Business Solution.

Mezi další funkce CRM ERP Business Solution patří:

 • Import zákazníků a prodejců
 • Fakturační systém pro zasílání faktur zákazníkům (nebo účtenek)
 • Synchronizujte zásoby produktů
 • Odesílejte platby a sledujte zůstatky
 • Vytvářejte nabídky pro zákazníky nebo prodejce
 • Přidejte schůzky se zákazníky a dodavateli
 • Zobrazení přehledů transakcí, prodejů, plateb atd.

Cena: Můžete si zdarma stáhnout základní CRM ERP Business Solution na WordPress.org a získat Pro Addons a WooCommerce Integration za 49 EUR každý z obchodu ExtendWP.


 

WP ERP | Kompletní HR řešení s náborem a nabídkou pracovních míst | WooCommerce CRM a účetnictví

Toto plánování podnikových zdrojů WordPress (WP ERP) je jedním z populárních nástrojů CRM dostupných pro weby WordPress. V podstatě přichází jako bezplatný plugin, který již obsahuje základní funkce potřebné pro správu základní komunikace mezi obchodem a zákazníkem.

Pomáhá řídit komunikaci se zákazníky a pomáhá generovat potenciální zákazníky. Kromě toho vám také pomůže v řízení lidských zdrojů a účetnictví.

Další klíčové specifikace:

 • Pomáhá přidat libovolný počet profilů agentů a přiřadit je ke komunikaci a jednání se zákazníky.
 • Podporuje přibližně 40+ měn pro přijímání plateb od zákazníků.
 • Můžete si dělat poznámky pro vaše zákazníky pro lepší zákaznický servis a pomoc.
 • Poskytuje možnost zkontrolovat protokoly aktivit pro procházení předchozích zpráv a komunikaci se zákazníky.

Cena: WP ERP v podstatě přichází jako bezplatný nástroj CRM. Pokud však potřebujete pokročilejší funkce, můžete si vybrat prémiovou verzi, která začíná na 129,90 $.


Jetpack CRM – klienti, zájemci, faktury, fakturace, e-mailový marketing a automatizace

Toto je v podstatě bezplatný plugin a je k dispozici více než 30 prémiových rozšíření pro integraci pokročilejších funkcí do vašeho CRM systému. Umožňuje vám spravovat neomezený počet zákazníků na jediné platformě a můžete podrobně vytvářet profily zákazníků a správně je organizovat pro snadný přístup.

Pomocí tohoto pluginu můžete také odesílat faktury, nabídky a návrhy klientům.

Další klíčové specifikace:

 • Kompatibilní s téměř všemi nástroji WordPress a systémy SaaS.
 • Pomáhá vytvářet vlastní formuláře a také integruje formuláře vytvořené s jinými nástroji.
 • Umožňuje odesílat e-maily přímo z tohoto CRM systému.
 • Vřele doporučujeme pro obchody WooCommerce.

Cena: JetPack CRM je zdarma.

Na trhu byste našli více WordPress CRM. Ale toto je několik nejlepších tipů, které jsem považoval za opravdu užitečné. Před integrací jednoho pro vaši firmu si důkladně projděte jejich funkce a vyzkoušejte, pokud se jedná o prémiový.


DX Sales CRM

Tento plugin WordPress CRM vám pomůže udržet loajální kontakt se zákazníky a také spravovat vaše potenciální zákazníky na interaktivním panelu. A posílí komunikaci se zákazníky, protože vám dá vědět, co jste s nimi komunikovali dříve.

Tento plugin také pomáhá kontrolovat celkový počet prodejů, které byly každý týden uzavřeny. A má vyhrazené funkce pro seznam všech vašich zákazníků, jejich společnosti a projektu, ke kterému jste se zavázali.

Další klíčové specifikace:

 • Zabývá se správou účtu.
 • Poskytuje možnost samoobslužného portálu.
 • Efektivní správa databáze zákaznických informací.

Cena: Plugin DX Sales CRM je k dispozici zdarma.


Nástroje CRM jsou nezbytné pro řízení celkové komunikace a vztahu se zákazníky. To vám pomůže vytvořit jedinou platformu pro shromažďování kontaktů z více zdrojů a jejich efektivní správu. Některé CRM pluginy také nabízejí kromě základních funkcí také řízení lidských zdrojů a řízení prodeje – což z nich dělá nutnost pro většinu online podniků.


JK Studio

Jsem freelancer „webmaster“, který tvoří a spravuje weby. Od roku 2008 se věnuji WordPressu. Za tu dobu jsem posbíral nespočet zkušeností a vytvořil stovku projektů.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *