Jste připraveni posunout své podnikání na další úroveň? Naše špičkové CRM je navrženo tak, aby zefektivnilo vaše operace a zvýšilo vaše zisky.

Pokud máte existující web WordPress a chcete změnit své uživatelské jméno (například z bezpečnostních důvodů jiné než „admin“), můžete to udělat docela snadno.

Přihlaste se do svého phpMyAdmin.

Dále vyhledejte svou databázi WordPress ze seznamu vlevo.

Pokud máte více instalací v jedné databázi a nejste si jisti, o který z nich jde, můžete zkontrolovat soubor wp-config.php v kořenové složce vaší instalace WordPress pro řádek níže.

define(‚DB_NAME‘, ‚database‘);

Jakmile vyberete svou databázi WordPress, uvidíte tabulku. Vyberte prfix_users tabulky z levého menu. Prefix je předpona u tabulky. Každá instalace WordPressu má jiný prefix.

Zobrazí se seznam všech registrovaných uživatelů na vašem webu. Vyhledejte uživatelské jméno správce a na tomto řádku klikněte na Upravit.

Nyní uvidíte všechna pole pro toto uživatelské jméno. Vyhledejte pole user_login a nahraďte jeho hodnotu z admin na vaše nové preferované přihlašovací jméno WordPress a stiskněte Go v dolní části stránky.

A je to, nyní dejte uložit a můžete se přihlásit pomocí svého nově vybraného uživatelského jména WordPress!


JK Studio

Jsem freelancer „webmaster“, který tvoří a spravuje weby. Od roku 2008 se věnuji WordPressu. Za tu dobu jsem posbíral nespočet zkušeností a vytvořil stovku projektů.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *