Jste připraveni posunout své podnikání na další úroveň? Naše špičkové CRM je navrženo tak, aby zefektivnilo vaše operace a zvýšilo vaše zisky.

Jak rychle se váš web načítá? Zjistěte to s GTmetrix. Podívejte se, jak si váš web vede, odhalte, proč je pomalý, a objevte možnosti optimalizace.

Téměř se k tisícům lidí a společností po celém světě, které se zavázaly k trvale rychlému webu.

Ujistěte se, že je váš web rychlý pro každého. Otestujte svou stránku v různých zemích, prohlížečích, rychlosti připojení a dalších.

Zajímá vás, proč je vaše stránka pomalá? Výkon vaší stránky rozepíšeme v souhrnném přehledu.

Získejte podrobné hodnocení pomocí:

  • Lighthouse metrics a audit
  • Web Vitals (LCP, TBT, CLS)
  • Various Analysis Options
  • Waterfall, Video a Report History

Sledujte svůj výkon v průběhu času. Vaši stránku otestujeme podle plánu a budeme sledovat, jak si vede.

Získejte upozornění, když je vaše stránka pomalá. Nastavte si upozornění a získejte upozornění, když vaše stránka nefunguje správně. Zašleme vám upozornění spojené s úplným hlášením, abyste věděli, co se stalo.

Podívejte se, jak se vaše stránka načítá na různých zařízeních. Otestujte svou stránku na skutečném zařízení Android nebo na více než 30 různých možnostech simulovaného zařízení.

Analyzujte svůj výkon s telefony iPhone, iPad, Samsung Galaxy/Note, telefony Google Nexus/Pixel a dalšími oblíbenými zařízeními.

Jak si vaše stránka vede ve světě?
Podívejte se, jak si vaše stránka vede ve 22 různých globálních testovacích místech, a ujistěte se, že se všem vašim návštěvníkům po celém světě rychle načítá.

 

Kategorie: Nástroje

JK Studio

Jsem freelancer „webmaster“, který tvoří a spravuje weby. Od roku 2008 se věnuji WordPressu. Za tu dobu jsem posbíral nespočet zkušeností a vytvořil stovku projektů.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *