Jste připraveni posunout své podnikání na další úroveň? Naše špičkové CRM je navrženo tak, aby zefektivnilo vaše operace a zvýšilo vaše zisky.

Skutečná zkušenost
Otestujte skutečnou zkušenost svých uživatelů s globálními umístěními, moderními zařízeními a nejnovějšími verzemi prohlížečů.

Záznam videa
Porovnejte vizuální zážitek vašeho uživatele s technickými měřeními vašeho webu.

Hloubkové metriky
Ponořte se do anatomie své webové stránky pomocí komponent, jako jsou DNS, TCP, TLS a další.

WebPageTest je nástroj pro testování výkonu webových stránek vyvinutý společností AOL a otevřený v roce 2008. Své metriky vytváří pomocí prohlížečů v reálném světě k načtení testované webové stránky. Je aktivně spravován společností Google na GitHubu, takže si jej můžete stáhnout a nainstalovat na svůj vlastní server, pokud chcete, a nejlepší ze všeho je, že je zdarma.

Klíčovou výhodou WebPageTest je, že testy lze spouštět z míst po celém světě pomocí skutečných prohlížečů při skutečných rychlostech připojení. To vám umožní testovat výkon tam, kde se vaši uživatelé skutečně nacházejí, a zobrazit skutečné doby načítání, nikoli libovolné skóre ze 100. Uživatelé mohou provádět řadu různých testů, včetně provádění jednoduchých testů, pokročilých vícekrokových testů, nahrávání videa, blokování obsahu. , vizuální srovnání na více místech a testování traceroute. I když se technicky stále jedná o syntetický test, je co nejblíže skutečnému měření výkonu bez použití RUM.

Chcete-li spustit jednoduchý test:

  1. Navštivte webpagetest.org
  2. Zadejte adresu URL stránky, kterou chcete otestovat, do pole „Zadejte pole URL webové stránky“, rádi bychom zadali pouze název domény, na přední straně žádné www a ne https://, to simuluje, že někdo zadává vaši doménu adresní řádek prohlížeče a zachycuje, jak dlouho všechna přesměrování prodlužují dobu načítání. Někdy mohou být přesměrování VELMI pomalé.
  3. Z rozbalovací nabídky „Umístění testu“ vyberte umístění testu. Vyberte umístění, která odrážejí, kde se vaši uživatelé nacházejí. Poznámka Australské lokality jsou úplně dole.
  4. Vyberte prohlížeč, ze kterého chcete test spustit, výchozí je Chrome.
  5. Stiskněte ‘Start Test’

Všimněte si, že existují pokročilé možnosti, ale pro jednoduché testování je nemusíte měnit.

Test provede tři návštěvy zadané stránky, přičemž mezi každou návštěvou se vymaže mezipaměť prohlížeče. To simuluje někoho, kdo vaše stránky navštíví úplně poprvé. Pamatujte, že první dojem uděláte pouze jednou!

Kategorie: Nástroje

JK Studio

Jsem freelancer „webmaster“, který tvoří a spravuje weby. Od roku 2008 se věnuji WordPressu. Za tu dobu jsem posbíral nespočet zkušeností a vytvořil stovku projektů.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *