Jste připraveni posunout své podnikání na další úroveň? Naše špičkové CRM je navrženo tak, aby zefektivnilo vaše operace a zvýšilo vaše zisky.

XAMPP je nejoblíbenější vývojové prostředí PHP.

XAMPP je zcela bezplatná, snadno instalovatelná distribuce Apache obsahující MariaDB, PHP a Perl. Open source balíček XAMPP byl nastaven tak, aby se neuvěřitelně snadno instaloval a používal.

Stáhnou XAMPP

 

Bitnami poskytuje bezplatný all-in-one nástroj pro instalaci WordPressu na XAMPP. Navštivte Bitnami XAMPP a stáhněte si instalační program.

Rychle nainstalujte Bitnami WordPress Module na server XAMPP.

Bitnami Modules jsou produkční balíčky nejoblíbenějších aplikací s otevřeným zdrojovým kódem, které jsou k dispozici v nejrůznějších formátech. Open source aplikace Bitnami lze rychle a snadno nainstalovat na váš server XAMPP nebo nasadit v cloudu – pro širokou škálu případů použití od blogů po elektronický obchod, obchodní automatizaci až po eLearning. Použitím balíčku Bitnami získáte další výhody optimalizace výkonu, nejaktuálnějších vydání a bezpečnostních záplat, jakmile budou k dispozici.

Kategorie: NávodyWordPressXAMPP

JK Studio

Jsem freelancer „webmaster“, který tvoří a spravuje weby. Od roku 2008 se věnuji WordPressu. Za tu dobu jsem posbíral nespočet zkušeností a vytvořil stovku projektů.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *