Jste připraveni posunout své podnikání na další úroveň? Naše špičkové CRM je navrženo tak, aby zefektivnilo vaše operace a zvýšilo vaše zisky.

Vylepšete svůj obsah! Prohlédněte si 3 495+ bezplatných fotografií.

WordPress.org spouští na svém webu novou stránku, WordPress fotky. Fotoadresář #WordPress je skvělým místem k objevování bezplatných, vysoce kvalitních fotografií, které přispěla komunita. I vy můžete pomoci rozvíjet tento projekt a posílit další tvůrce sdílením vlastních obrázků: wordpress.org/photos

Přidejte svou fotografii: WordPress Photo Directory je perfektním místem pro uvolnění vašich fotografií do veřejné domény ve prospěch všech. Odešlete svou fotografii.
Licence: Všechny fotografie mají licenci CC0. Nejsou vyhrazena žádná práva, takže fotografie můžete volně používat kdekoli, pro jakýkoli účel, aniž byste museli uvádět původ.
FAQ: Zjistěte více o licencování, použití a přidávání vašich fotografií do adresáře fotografií WordPress prostřednictvím často kladených otázek.

Licence / Použití
Přispěvatelé fotografií předkládají svůj původní obsah pod licencí CC0. Tato licence umožňuje každému používat fotografie kdekoli, pro jakýkoli účel, bez nutnosti povolení, uvedení zdroje nebo platby. Z respektu k původním fotografům si však nemůžete nárokovat vlastnictví nebo autorství žádných fotografií v adresáři fotografií WordPress. Příspěvky moderuje tým dobrovolníků, kteří před použitím doporučují, abyste si ověřili, že dílo skutečně podléhá licenci CC0 a dodržuje všechny platné místní zákony.


JK Studio

Jsem freelancer „webmaster“, který tvoří a spravuje weby. Od roku 2008 se věnuji WordPressu. Za tu dobu jsem posbíral nespočet zkušeností a vytvořil stovku projektů.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *