Jste připraveni posunout své podnikání na další úroveň? Naše špičkové CRM je navrženo tak, aby zefektivnilo vaše operace a zvýšilo vaše zisky.

WordPress 6.1 Beta 3 je nyní k dispozici ke stažení a testování.

Tato verze softwaru WordPress je ve vývoji. Neinstalujte, nespouštějte ani netestujte tuto verzi WordPressu na produkčních nebo kriticky důležitých webech. Místo toho se doporučuje otestovat beta 3 na testovacím serveru a webu.

WordPress 6.1 Beta 3 můžete otestovat třemi způsoby:

  • Možnost 1: Nainstalujte a aktivujte plugin WordPress Beta Tester (vyberte kanál „Bleeding edge“ a stream „Beta/RC Only“).
  • Možnost 2: Přímé stažení verze Beta 3 (zip).
  • Možnost 3: Použijte následující příkaz WP-CLI: wp core update –version=6.1-beta3

Aktuální cíl pro finální vydání je 1. listopad 2022, což je zhruba za čtyři týdny.

K dispozici jsou další informace o cyklu vydání 6.1.

Podívejte se na blog Make WordPress Core, kde budou v nadcházejících týdnech uvedeny vývojářské poznámky týkající se 6.1 s podrobnostmi o všech nadcházejících změnách.

Udržujte WordPress bez chyb – pomozte s testováním.

Testování problémů je zásadní pro stabilizaci vydání během jeho vývoje. Testování je také skvělý způsob, jak přispět. Tento podrobný průvodce je skvělým začátkem, pokud jste ještě nikdy netestovali beta verzi.

Testování pomáhá zajistit, aby toto a budoucí vydání WordPress byly co nejstabilnější a bez problémů. Testování se může zúčastnit kdokoli – zejména skvělí členové komunity WordPress, jako jste vy.

Kategorie: WordPressZdroje

JK Studio

Jsem freelancer „webmaster“, který tvoří a spravuje weby. Od roku 2008 se věnuji WordPressu. Za tu dobu jsem posbíral nespočet zkušeností a vytvořil stovku projektů.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *