Jste připraveni posunout své podnikání na další úroveň? Naše špičkové CRM je navrženo tak, aby zefektivnilo vaše operace a zvýšilo vaše zisky.

Spravujte svou firmu na cestách pomocí mobilní aplikace WooCommerce. Vytvářejte produkty, zpracovávejte objednávky, tiskněte štítky a sledujte klíčové statistiky v reálném čase.

Přidat produkty
Vytvářejte, upravujte a publikujte produkty přímo ze svého oblíbeného mobilního zařízení. Zachyťte svou kreativitu v daném okamžiku – přeměňte své nápady na produkty během několika sekund nebo je uložte jako koncepty na později.

Získejte upozornění
Nikdy nezmeškejte objednávku nebo recenzi. Udržujte FOMO na uzdě tím, že aktivujete upozornění v reálném čase – a poslouchejte ten návykový zvuk „cha-ching“, který přichází s každým novým prodejem!

Správa objednávek
Od nákupu po plnění – spravujte celý proces objednávky prostřednictvím aplikace. Procházejte souhrny nebo hledejte podle zákazníka nebo specifika objednávky. Klepnutím na podrobnosti zobrazíte položkové vyúčtování nebo změníte stav objednávky.

Pokročilá správa štítků
Ušetřete čas tiskem, nákupem, vracením peněz a sledováním přepravních štítků generovaných službou WooCommerce Shipping – to vše přímo z vašeho mobilního zařízení.*
*Dostupné pouze pro obchody se sídlem v USA. Omezeno na podporovaná mobilní zařízení a tiskárny.

Sledujte své statistiky
Na první pohled uvidíte, které produkty vyhrávají. Mějte přehled o celkových tržbách, počtu objednávek a údajích o návštěvnících podle týdne, měsíce a roku. Znalosti = moc!

Tmavý režim přátelský
Temná strana nikdy nevypadala tak dobře. Přejděte na elegantní alternativní barevné schéma, které je šetrné k očím, a vraťte se k podnikání.

Přepínání mezi obchody
Provozujete více než jeden obchod? Přepínejte mezi svými podniky během několika sekund a mějte každodenní operace pod palcem.

Aplikace je dostupná jak pro Android tak pro iOS.


JK Studio

Jsem freelancer „webmaster“, který tvoří a spravuje weby. Od roku 2008 se věnuji WordPressu. Za tu dobu jsem posbíral nespočet zkušeností a vytvořil stovku projektů.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *