WooCommerce 4 je tady

Publikoval/a WP24 dne

Jsme rádi, že vás můžeme seznámit s WooCommerce 4.0! Toto mezníkové vydání využívá nejnovější technologii pohánějící ekosystém WordPress – je to další krok na naší cestě k modernímu obchodním zážitkům založeným na JavaScriptu pro obchodníky.

Co je nového

Získejte rychlý přehled o důležitých prodejních datech na první pohled nebo se nahlédněte do podrobností pomocí výkonného přizpůsobitelného analytického řídicího panelu pro správu obchodu.

Nakonfigurujte přehledy podle potřeb konkrétního obchodu, přijímejte přizpůsobená oznámení a jděte hlouběji do metrik, na kterých vám nejvíce záleží.

Rychlejší a plynulejší výkon úložiště pomocí Action Scheduler 3.0 plánovač akcí nyní ukládá data do vlastních tabulek, což vede k významnému zvýšení výkonu webu až o 70% snížení velikosti databáze – dokonce i na webech s velkým množstvím objednávek a příspěvků.

Nový pohled na zákazníka

Pochopte své zákazníky pomocí nové výkonné karty zákazníci ve WooCommerce. Segmentujte a filtrujte na základě užitečných proměnných, sledujte historii prodeje a exportujte a stahujte seznamy zákazníků.

Nástroje pro správu obchodu

Získejte přístup k důležitým funkcím z libovolné obrazovky WooCommerce v programu WP-Admin pro efektivní pracovní postup správy úložiště . Vyplňujte objednávky, spravujte zásoby a zásoby a moderujte recenze, to vše z panelu aktivace založeného na rozhraní API.

Důležité

WooCommerce 4.0 je hlavní verze, což znamená, že někteří uživatelé mohou zaznamenat zlomové změny. Chcete-li minimalizovat riziko výskytu chyb, důrazně doporučujeme, abyste si před instalací aktualizace pomocí programu WP Admin zkontrolovali naši dokumentaci týkající se způsobu aktualizace a zajištění zálohování.

Zdroj: woocommerce.com


WP24

Od roku 2008 se věnuji WordPressu. Za tu dobu jsem posbíral nespočet zkušeností a vytvořil stovku projektů.