Proč na splátky

Investice do webových stránek může být (zejména v rozjezdu podnikání) při jednorázové platbě příliš vysoká částka. Investice do kvalitních webových stránek je ale velmi důležitá… nikdo přeci nechce prezentovat svoje výrobky či služby polovičatým řešením byť za „výhodný peníz“. Chceme našim zákazníkům vyjít maximálně vstříc a proto Vám nabízíme, rozložit platbu za webové stránky až do několika měsíčních splátek.

6 splátek a bez navýšení

Moderní webové stránky ihned a bez čekání. Možnost rozložit investici do delšího období a prostor investovat i do jiných neodkladných záležitostí. Stejná cena jako při jednorázové platbě. Vlastní splátkový kalendář bez bankovních a nebankovních institucí.

Informace

Na splátky lze pořídit jen webový stránky jejichž cena přesahuje částku 20 000 Kč. Webové stránky lze pořídit maximálně na 6 měsíčních splátek. Webhosting a doména poběží po dobu splácení na našem partnerském hostingu. Majitelem domény i hostingu jste vždy Vy. Veškeré přístupové údaje obdržíte až po uhrazení všech dohodnutých plateb. Objednáním webových stránek přijímáte tyto obchodní podmínky. Ke každému zákazníkovi přistupujeme jednotlivě a lze si domluvit individuální postup a platební podmínky.