fbpx

Web Crew

Publikoval/a WP24 dne

Spustili jsme novou službu.

Co je WebCrew.cz?
WebCrew.cz je web, který poskytuje spoustu prémiových produktů (softwaru) nezbytných pro vývoj webových stránek, včetně témat a pluginů WordPress, skriptů PHP, JavaScriptu, HTML šablon atd., S nižšími náklady než vývojáři.

Proč je naše kupní cena nižší?
Všechny položky WordPress, jako jsou pluginy a motivy, podléhají licenci na základě licence General Public License (GPL). To znamená, že jakmile zakoupíme položku, můžeme ji volně šířit, pokud se tak rozhodneme. Nákup na náš web směřuje k údržbě a nákupu nového produktu autorům témat a pluginů třetích stran. Tato forma davového financování pomáhá udržovat nízké ceny a my vám pak můžeme tuto výhodu předat. Naše produkty neobsahují prémiovou podporu. To je důvod, proč můžeme nabídnout až 95% slevy na nezbytných komerčních pluginech WordPress.

Proč bych si měl koupit členství na vašem webu?
Nižší cena, originální soubory bez malwaru, virů nebo reklam.
Všechny produkty pracují na neomezeném počtu webů (domén) (neomezená licence).
Všechny produkty jsou k dispozici prostřednictvím přímých odkazů.
Pravidelně aktualizujeme produkty a neustále přidáváme nové produkty, které je obtížné najít nikde jinde!

Jak nakupovat?
Chcete-li si stáhnout nějaký plugin nebo šablonu na našem webu, musíte si zakoupit členství. Členství lze zakoupit na úvodní stránce nebo jednoduše kliknoutím sem. Po kliknutí na tlačítko budete moci si vybrat ze tří balíčků členství. Vyberte si členství, dokončete objednávku a zaplatit můžete prostřednictvím některého z dostupných platebních systémů.

Jaké platební systémy jsou k dispozici?
Podporujeme platby:

  • Klasický bankovní převod 1-2 dny
  • Online bankovní převod (ihned) GoPay
  • Kartou online GoPay

Mohu získat vrácení peněz?
Ne. Promiňte, že v tomhle budeme muset být trochu tvrdí. Povaha digitálních členství znamená, že jakmile zakoupíte členství, není opravdu možné jej „vrátit“. Všechny platby jsou tedy nevratné a jakýkoli požadavek nebo spor bude bez jakékoli komunikace. Vrácení peněz však bude provedeno, pokud vaše členství je zcela nefunkční.

Jak dlouho mohu volně stahovat a aktualizovat produkty?
Můžete si zdarma stáhnout aktualizace po dobu platnosti vašeho členství. Po uplynutí této doby bude přístup uzavřen.

Jak získám přístup ke stažení po uplynutí členství?
Chcete-li získat přístup ke stažení, měli byste si znovu zakoupit členství.

Mohu získat slevu na členství?
Ano, někdy vydáváme kupóny.

Mohu produkty použít pro osobní účely?
Všechny produkty jsou dostupné pod General Public License (GPL). Před použitím jakéhokoli produktu si prosím pozorně přečtěte podmínky na této stránce: https://www.webcrew.cz/vseobecne-obchodni-podminky/

Poskytujete technickou podporu?
Poskytujeme základní podporu pro instalaci pluginů a témat. Pokud požadujete technickou podporu týkající se tématu nebo pluginu, budete si muset produkt buď zakoupit přímo od autora, nebo si musíte najmout nezávislého pracovníka. Případně byste nás mohli požádat o placenou pomoc zde.

Stažená položka vyžaduje licenční aktivační kód nebo Upgrade na Premium. Co dělat?
Ignorujte to. Vývojáři je zahrnují tak, aby se plugin nebo motiv mohli automaticky aktualizovat nebo aby se mohli zaregistrovat pro podporu. Samotná položka bude fungovat naprosto v pořádku, aniž by byla do pole uvedena. Doporučujeme aktualizovat téma / doplňky ručně, jakmile budou aktualizace k dispozici na našem webu.

Poskytují WebCrew.cz licenční klíče?
Nemůžeme a nebudeme poskytovat / pronajímat / uvolňovat / prodávat licenční klíče. Všechny produkty nabízené na tomto webu jsou licencovány na základě licence GPL. K jejich použití v tolika svých projektech, které potřebujete, nepotřebujete žádné licenční klíče. Tyto pluginy a motivy vyžadují licenční klíče, aby získaly automatické aktualizace nebo podporu od svých autorů.

Byl tento příspěvek užitečný?


WP24

Od roku 2008 se věnuji WordPressu. Za tu dobu jsem posbíral nespočet zkušeností a vytvořil stovku projektů.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinky do e-mailu!

Novinky do e-mailu!

Žádný spam, jen 1x měsíčně novinky. Už Vám nic neuteče.

Úspěšně jste se přihlásili k odběru novinek!