Jste připraveni posunout své podnikání na další úroveň? Naše špičkové CRM je navrženo tak, aby zefektivnilo vaše operace a zvýšilo vaše zisky.

Jak rychle odstranit obsah z webu WordPress.

V tomto výukovém programu se naučíte, jak smazat obsah z webu WordPress. K tomu budete potřebovat WP Reset Plugin.

Chcete-li odstranit obsah z webu WordPress, použijte Reset Plugin.

Plugin WP Reset rychle resetuje databázi webů na výchozí nastavení beze změny souborů, vymaže všechna nastavení a obsah. Obsahuje několik funkcí zabezpečených proti selhání, takže nikdy nemůžete náhodně přijít o data.

WP Reset je také užitečné pro vývojáře pluginů a šablon. Zrychluje testování a ladění a poskytuje rychlý způsob resetování nastavení a opětovného testování kódu.

WP Reset je plně integrován do pluginu WP Webhooks (zabezpečený, univerzální systém, který připojuje WordPress k jakýmkoli systémům třetích stran a umožňuje vám provádět akce jak s WordPress, tak s jakoukoli jinou aplikací).

Co tedy může WP Reset Plugin?

Pokud potřebujete odstranit obsah z webu WordPress, odstraní se:

 • všechny příspěvky, stránky, komentáře, vlastní typy příspěvků, uživatelé, mediální nahrávk
 • všechny výchozí tabulky databáze WordPres
 • všechny uživatelské databázové tabulky, které mají stejnou předpon pro tabulku předpon se specifikem on
 • v wp-config.php a používá se ve výchozích tabulkách.

Při resetování webu plugin nevymaže ani nezmění:

 • multimediální soubory (zůstanou ve složce wp-uploads, ale nebudou se zobrazovat v sekci „Média“ na panelu administrátora).
 • soubory, motivy, pluginy, stahování.
 • název webu, adresa WordPress, adresa a jazyk webu, nastavení viditelnosti ve vyhledávačích.
 • před obnovením bude přihlášený uživatel obnoven s aktuálním uživatelským jménem a heslem.

Jakmile kliknete na tlačítko „Reset“, buďte připraveni na:

 • akci budete muset znovu potvrdit, protože neexistuje možnost zrušení.
 • vše bude resetováno.
 • obnoví se název webu, adresa webu, adresa WordPress, jazyk webu, nastavení viditelnosti vyhledávače a aktuální uživatel.
 • budete odhlášeni, automaticky přihlášeni a budete přesměrováni na panel administrátora.

Nástroje WP Reset Plugin, které vám pomohou odstranit obsah z webu WordPress.

Chcete-li spustit některý z níže uvedených nástrojů WP Reset, musíte potvrdit vybranou akci v potvrzovacím dialogovém okně. Zobrazí se po kliknutí na jedno z akčních tlačítek. Neexistuje žádné dvojité potvrzení, jako v hlavním nástroji pro resetování.

Je také rozumné zálohovat před spuštěním jakéhokoli nástroje. Nezapomeňte, že plugin WP Reset neposkytuje automatické zálohy.

Nástroje obsažené v pluginu jsou schopny:

Odstranit přechodné – plugin odstraní všechny přechodné položky v databázi (včetně přechodných a nevypršených přechodů a ztracených záznamů).

 • Odstranit stažené soubory – WP Reset odstraní všechny soubory a složky ve starších nahraných souborech. Tento nástroj se na databázi nevztahuje. Pokud máte nějaké soubory související s multimediálními záznamy, budou také odstraněny a v důsledku toho o multimediální záznamy přijdete.
 • Odebrat pluginy – WP Reset odstraní všechny ostatní pluginy a zůstane aktivní.
 • Obnovit nastavení šablony– plugin resetuje všechna nastavení všech motivů, včetně neaktivních. Přesto je to účinné pouze pro ty motivy, které jsou podporovány pomocí rozhraní API pro úpravu motivů WordPress.
 • Odstranit motivy – buďte velmi pozorní, WP Reset může odstranit všechna témata webů, kromě základních témat WordPress.
 • Vymazat nebo odstranit uživatelské tabulky – modul plug-in vyčistí nebo odstraní všechny uživatelské tabulky v databázi.
 • Odstranit soubor .htaccess – WP Reset odstraní soubor .htaccess ve složce get_home_path (). Afte, nastavení WordPress se nezmění, což znamená, že trvalé odkazy nebudou fungovat. Buďte opatrní, protože tato možnost odstraní všechny soubory a složky.

Nyní smažme obsah z webu WordPress!

Kroky k odstranění obsahu z webu WordPress.

Nejprve se přihlaste na panel WordPress (panel Správa). Vyhledejte na levé straně řídicího panelu Pluginy > Instalace pluginu.

Zde musíte nainstalovat plugin WordPress Reset. Pokud nevíte, jak nainstalovat pluginy, pokračujte ve čtení Manuálu instalace manuálních pluginů.

Nyní přejděte na kartu Nástroje a vyhledejte možnost WP Reset. Kliknutím na něj přejděte na rozhraní pluginu.

Musíte zadat reset do požadovaného pole a kliknout na tlačítko Reset.

Nyní jsou vaše stránky smazány a WordPress je čistý. Jeden z důvěryhodných způsobů mazání obsahu z webu WordPress se vám přiblížil. WP Reset je v tomto Good pomocník. Tento plugin je v zásadě jednoduchý, ale také by měl být aktivní na každém webu. Možná to nebudete používat ve své každodenní praxi. Pokaždé, když to budete potřebovat, bude WP Reset nejlepší svého druhu.

Kategorie: NávodyWordPress

JK Studio

Jsem freelancer „webmaster“, který tvoří a spravuje weby. Od roku 2008 se věnuji WordPressu. Za tu dobu jsem posbíral nespočet zkušeností a vytvořil stovku projektů.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *