Jste připraveni posunout své podnikání na další úroveň? Naše špičkové CRM je navrženo tak, aby zefektivnilo vaše operace a zvýšilo vaše zisky.

Jak si vybrat nejlepší webhosting pro vaši webovou stránku. Srovnání webhostingů pro WordPress, eshop i jiné systémy.

Porovnání webhostingu pro WordPress.

Níže si můžete prohlédnout stručné srovnání nejlepších poskytovatelů WordPress hostingu které jsem pro vás vybral. Každý z těchto mnou vybraných hostingů je vhodný pro WordPress.

Neomezený prostor pro web, PHP 8.0, 7.4, 7.3 – MySQL/MariaDB, HTTP/2 + SSL, 5 GB pro emaily (lze navýšit o 100 GB), IPS/IDS a DDoS ochrana.
Více informací

25 GB prostoru, PHP skripty, Neomezeně databází MySQL/PostgreSQL, Neomezený přenos dat, Neomezený počet e-mailů, antispam, antivir, 99,95 % dostupnost našich služeb.
Více informací

Podpora WP Multisite, WP cli, Zálohy databáze 30 dní, Zálohy dat 90 dní, Databázový server 2GB, Emailový server 5GB.
Více informací

Co je webhosting?
Webhosting je prostor na serveru, na kterém je uložena vaše webová stránka. Tento prostor se využívá pro uložení všech dat vašeho webu.

Optimalizace pro WordPress
Webhosting musí splňovat alespoň minimální požadavky pro běh WordPressu. WordPress má své specifické vlastnosti a ne každý hosting je optimálně nastaven.

Rychlost
Na základě dostupných statistik jsou návštěvníci stránek netrpělivý a proto je rychlost webové stránky velmi důležitá. Internetové prohlížeče jako je Google znevýhodňuje pomalé webové stránky. Rychlost webové stránky si můžete změřit přes růžné nástroje.

Dostupnost
Ověřte si, že webshoting nabízí maximální možnou dostupnost serveru. Protože pokud bude server příliš dlouho a často “offline” tak vás začnou návštěvníci opouštět. Téměř každý dobrý WordPress hosting by měl garantovat 99,99% dostupnost.

Podpora
Kvalitní podpora je další důležitá věc. Dobrý webhosting by měl nabízet technickou podporu 24/7/368 a to prostřednictvím živého chatu nebo po telefonu.

Bezpečnost
Vyberte si webhosting, který poskytuje vysokou úroveň bezpečnosti.


JK Studio

Jsem freelancer „webmaster“, který tvoří a spravuje weby. Od roku 2008 se věnuji WordPressu. Za tu dobu jsem posbíral nespočet zkušeností a vytvořil stovku projektů.

1 omentář

Jak zajistit, aby váš web byl rychlý - WEBCREW · 7. 12. 2022 v 16:30

[…] State Drive) nebo ukládání do mezipaměti. Pokud zaplatíte trochu víc, můžete získat webhostingový plán, který obsahuje optimální funkce pro zlepšení výkonu, zabezpečení a správy. V závislosti […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *