Jste připraveni posunout své podnikání na další úroveň? Naše špičkové CRM je navrženo tak, aby zefektivnilo vaše operace a zvýšilo vaše zisky.

Pár užitečných tipů jak si vybrat název domény, koncovku a na co si dát pozor.

Předtím, než se váš WordPress web stane dostupný na internetu, potřebujete si vybrat vhodný název domény. Název domény je jako jméno vaší společnosti, proto vyžaduje zamyšlení předtím, než se pro něj rozhodnete.

1) Zapamatovatelný název domény.
Nejlepší název domény by měl být snadno zapamatovatelný a snadno se psát. Dlouhé věty mohou být pro návštěvníka těžké aby správně napsal název domény. Nesprávně zadaný název domény přesměruje návštěvníka na jinou webovou stránku.

2) Nemusí se vždy rovnat názvu firmy.
Při výběru domény je třeba zvážit, zda vyhovuje vašemu podnikání. Název domény se nemusí za každou cenu rovnat názvu firmy. Můžete mít například firmu JK Brothers s.r.o., ale doména pro web může být vhodnější jkb.cz.

3) Použití klíčových slov.
Pokud vaše firma nabízí konkrétní službu nebo produkt, můžete ji zahrnout do názvu. Zahrnutí klíčového slova usnadňuje lidem najít rychleji vaše webové stránky přes
vyhledávač. Použití klíčových slov v názvu domény zvýší vaše SEO hodnocení a také návštěvnost vaší webové stránky.

Doménu si můžete zaregistrovat zde.

Kategorie: Domény

JK Studio

Jsem freelancer „webmaster“, který tvoří a spravuje weby. Od roku 2008 se věnuji WordPressu. Za tu dobu jsem posbíral nespočet zkušeností a vytvořil stovku projektů.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *