Jste připraveni posunout své podnikání na další úroveň? Naše špičkové CRM je navrženo tak, aby zefektivnilo vaše operace a zvýšilo vaše zisky.

Jsou to speciální bloky, které umožňují vkládat obrázky do jiných bloků. Ve starém klasickém editoru můžete přidat obrázek do svého obsahu pouhým kliknutím na tlačítko přidat média a nahrát nový obrázek. V novém editoru bloky již toto tlačítko není, takže pro vložení obrázku do obsahu musíte vložit obrazový blok. Blok vložené obrázky lze vkládat pouze do jiných bloků, jako je například blok odstavců, blok nadpisu a několik dalších bloků.

Chcete-li vložit obrázkový blok, umístit kurzor na místo, kde chcete, aby se obrázek zobrazoval, a poté pomocí ikon plus v horní části stránky vyberte blok obrázku. Vytvořte si zobrazení vyskakovacího okna, buď vyberete svůj již dříve nahraný obrázek, obrázek z knihovny médií a poté klikněte na tlačítko vybrat nebo kliknout na volbu nahrát a vybrat obrázek z vašeho počítače. Obrázek lze také načíst z URL adresy

Kategorie: NávodyWordPress

JK Studio

Jsem freelancer „webmaster“, který tvoří a spravuje weby. Od roku 2008 se věnuji WordPressu. Za tu dobu jsem posbíral nespočet zkušeností a vytvořil stovku projektů.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *