Tvorba webových stránek na RS WordPress

Potřebujete vytvořit zajímavé webové stránky, které osloví nejen Vaše zákazníky? Pak jste na správné adrese! V dnešní době je třeba, aby internetové stránky zaujaly na první pohled. Teprve potom se lidé začínají zajímat o samotný obsah webu.

Redesign webových stránek na RS WordPress

Nelíbí se Vám stávající webové stránky? Nezoufejte, dám jim nový vzhled! Chcete u stávajících webových stránek design zachovat, pouze změnit obsah, doplnit obrázky – fotky, texty? Kontaktujte mě! Registrace domén, zřízení hostingu, administrace.

Analýza webových stránek na RS WordPress

Nejste si jisti, jestli jsou Vaše webové stránky dostatečně efektivní? Zda cílíte na vhodná klíčová slova, jaké je skutečná cílená návštěvnost či jak jste na tom v porovnání s konkurencí? Nevadí, my Vám nabízíme analýzu pro vylepšení vašich webových stránek.

V dnešní době je trendem stavět webové stránky na redakčním systému WordPress. Lze ho přizpůsobit pro různé účely. Od One page, firemního prezentace, osobní blog, magazín až po e-shop. Vytvoříme pro vás WordPress stránky podle vašich představ. Používám profesionální šablony a pluginy. Stránky lze jednoduše editovat, WordPress je zcela přeložen co češtiny. Můžete tedy sami vydávat články, přidávat fotky a další věci.

Webová prezentace s neomezeným počtem stránek, podstránek, produktů a kategorií. Originální grafické téma. Responzivní design, optimalizovaný pro zobrazení na mobilních zařízeních, tabletech a PC. Redakční systém s uživatelským rozhraním. Základní SEO optimalizace stránek (klíčová slova, popis). Modul pro sledování statistik. Vlastní chybová stránka ERROR 404. Automatické zálohování databáze. Více uživatelských účtů pro správu obsahu. Více kontaktních formulářů. Cachování. Google analytics. Vložení odkazů s propojením na sociální sítě (líbí se mi, komentáře a sdílení). Nastavení interaktivní mapy Google, Seznam. Galerie obrázků. Základní kontaktní formulář (jméno a příjmení, email, předmět, zpráva, reCAPTCHA). Komentáře k článkům (volitelně k vybraným stránkám). Další individuální požadavky. Registrace hostingu a domény (Jen nastavení – cenu za doménu a hosting platíte poskytovateli služeb)