Jste připraveni posunout své podnikání na další úroveň? Naše špičkové CRM je navrženo tak, aby zefektivnilo vaše operace a zvýšilo vaše zisky.

Sydney

 

Šablona Sydney je navržena pro společnosti a nezávislé pracovníky, kteří chtějí prezentovat silnou online prezentaci. Možnosti přizpůsobení jsou poměrně rozsáhlé, s možnostmi pro písma Google, nahrávání loga a další. Celoobrazovkový posuvník funguje dobře pro ty, kteří se chtějí pochlubit velkými obrázky nebo propagačními bannery, zatímco plná kontrola barev nabízí dokonalé prostředí pro branding. Pevná navigace pomáhá lidem pohybovat se po vašem webu a bloky na úvodní stránce fungují jako rozhraní přetahování pro profesionální navrhování čistého rozhraní.

Šablona je responzivní pro ty, kteří si chtějí web prohlížet na mobilních zařízeních, a je dodáván s více než 600 Google Fonts pro úpravu vaší typografie. Sydney je kompletně připravena na překlad, aby oslovila ty, kteří nemluví vašimi jazyky, a pozadí paralaxy dodává vašemu webu kreativní aspekt. Můžete si vybrat mezi statickým obrázkem nebo posuvníkem a implementovat sociální ikony, které zákazníky posílají na vaše stránky na Facebooku a Twitteru.

Demo Stáhnout

JK Studio

Jsem freelancer „webmaster“, který tvoří a spravuje weby. Od roku 2008 se věnuji WordPressu. Za tu dobu jsem posbíral nespočet zkušeností a vytvořil stovku projektů.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *