Jste připraveni posunout své podnikání na další úroveň? Naše špičkové CRM je navrženo tak, aby zefektivnilo vaše operace a zvýšilo vaše zisky.

Značky jsou klíčová slova ad hoc, která identifikují důležité informace ve vašem příspěvku (jména, subjekty atd.), Které se mohou nebo nemusí opakovat v jiných příspěvcích. Na rozdíl od kategorií nemají značky žádnou hierarchii, což znamená, že neexistuje žádný vztah od jedné značky k druhé. Stránkám nelze přiřadit značky a nelze je přiřadit ke kategoriím. K příspěvkům můžete přidružit pouze značky a kategorie.

Stejně jako kategorie existují dva způsoby, jak přidat značky příspěvků. Lze je přidat při přidávání nebo úpravách vašeho příspěvku, nebo je lze přidat pomocí možnosti nabídky Značky.

Přidáním značek při úpravách vašeho příspěvku se tyto značky automaticky přiřadí k vašemu příspěvku. Přidání značek pomocí možnosti nabídky Značky je jednoduše přidá do seznamu dostupných značek.

Když kliknete na možnost nabídky Značky, zobrazí se seznam značek, které již byly přidány, spolu s některými prázdnými poli, která vám umožní přidat novou značku.

Chcete-li přidat novou značku, vyplňte prázdná pole a poté klikněte na tlačítko Přidat novou značku:

  • Název – Název se zobrazuje na vašem webu.
  • Slug – Slug je verze názvu vhodná pro URL. Obvykle jsou všechna malá a obsahují pouze písmena, číslice a spojovníky.
  • Popis – Popis není ve výchozím nastavení prominentní; některá témata jej však mohou zobrazit.

Jakmile přidáte novou značku, zobrazí se v seznamu značek na pravé straně obrazovky.

Když umístíte kurzor na každý řádek v seznamu značek, objeví se pod názvem značky několik odkazů.

  • Upravit – Umožňuje upravit vlastnosti značky, například Název, Slug a Popis.
  • Rychlé úpravy – Umožňuje rychle upravit název značky a slimáka.
  • Odstranit – Odstraní štítek trvale ze seznamu štítků. Po kliknutí na Odstranit budete vyzváni k potvrzení vaší volby. Kliknutím na OK značku smažete, nebo pokud ji nechcete smazat, zrušte ji.
  • Zobrazit – Zobrazí se seznam všech příspěvků, které aktuálně používají tuto značku.

Pokud chcete trvale smazat více štítků najednou, zaškrtněte políčka vedle štítků, které chcete smazat, a poté vyberte Odstranit z rozevíracího seznamu Hromadné akce v horní části stránky. Po výběru možnosti Odstranit klepněte na tlačítko Použít a okamžitě odstraníte vybrané značky (nebudete vyzváni k potvrzení své volby).

Přidávání značek do vašeho příspěvku

Přidáním značek při úpravách vašeho příspěvku se tyto značky automaticky přiřadí k vašemu příspěvku.

Při použití editoru bloků klikněte na záložce Dokument v postranním panelu Nastavení. Panel Značky najdete přímo pod panelem Kategorie. Chcete-li přidat nový štítek, jednoduše napište štítek nebo štítky (oddělené čárkami) do editačního pole. Pokud uděláte chybu a potřebujete značku odebrat, jednoduše ji odstraníte kliknutím na malé písmeno „x“ vedle jednotlivé značky.

Když začnete psát značky, zobrazí se pod editačním polem seznam dříve použitých značek, pokud se některý ze znaků, které zadáte, shoduje s dříve zadanou značkou. Pokud se zobrazí seznam předchozích značek, můžete je vybrat kliknutím na kteroukoli ze značek.

Při použití klasického editoru najdete panel Štítky těsně pod panelem Kategorie. Chcete-li přidat existující značku, klikněte na odkaz Vybrat z nejpoužívanějších značek. Zobrazí se seznam dříve použitých značek (je-li k dispozici). Jsou seřazeny podle abecedy a ve formátu „cloud“. To znamená, že čím častěji se značka používá, tím větší je písmo, ve kterém se zobrazuje. Chcete-li přidat dříve použitou značku, jednoduše klikněte na název značky a bude přiřazena vašemu příspěvku. Chcete-li přidat nový štítek, jednoduše napište štítek nebo štítky (oddělené čárkami) do editačního pole a klikněte na tlačítko Přidat. Značky, které jsou přiřazeny k příspěvku, se zobrazí pod editačním polem. Chcete-li značku z příspěvku odebrat, klikněte na malou ikonu „x“ vedle názvu značky.

Kategorie: NávodyWordPress

JK Studio

Jsem freelancer „webmaster“, který tvoří a spravuje weby. Od roku 2008 se věnuji WordPressu. Za tu dobu jsem posbíral nespočet zkušeností a vytvořil stovku projektů.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *