Jste připraveni posunout své podnikání na další úroveň? Naše špičkové CRM je navrženo tak, aby zefektivnilo vaše operace a zvýšilo vaše zisky.

A jé! Změnili jste svůj příspěvek nebo stránku WordPress a uvědomili jste si, že jste udělali chybu a chcete získat svou starou verzi zpět? Ale nejste si jisti jak? Všichni děláme chyby. Naštěstí pro nás WordPress provádí spoustu automatických uložení všeho, co děláme, takže i když si později uvědomíme, že jsme to úplně pokazili, můžeme se vrátit a najít naše staré věci. Takže otázka: kde to je?

Revize vašich příspěvků / stránky se nacházejí ve spodní části obrazovky pro úpravy příspěvků / stránek. Otevřete tedy svůj příspěvek nebo stránku, přejděte dolů a vyhledejte část s názvem „Revize“.

Odtud můžete kliknout na datum starší verze, kterou chcete obnovit, a obnovit ji.

Ale počkejte, co když se posunete dolů do dolní části stránky a nebude tam sekce s názvem Revize? Nepanikařte! Je možné, že meta box revize prostě nebyl povolen, aby se zobrazoval. Podívejte se do pravého rohu obrazovky, vyhledejte kartu „Možnosti obrazovky“ a klikněte na ni.

Jakmile na tuto kartu kliknete, rozbalí se nabídka a nabídne vám nejrůznější možnosti, které můžete přidat při úpravách nebo psaní příspěvků a stránek.

Vše, co musíte udělat, je kliknout na zaškrtávací políčko „Revize“ a revize se poté zobrazí v dolní části stránky.

Boční poznámky:

WordPress ukládá revize pouze na publikované nebo naplánované příspěvky nebo stránky. Nenajdete revize nepublikovaných konceptů.

WordPress neukládá nekonečné kopie, takže nakonec starší verze vašich revizí vypadnou.


JK Studio

Jsem freelancer „webmaster“, který tvoří a spravuje weby. Od roku 2008 se věnuji WordPressu. Za tu dobu jsem posbíral nespočet zkušeností a vytvořil stovku projektů.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *