Jste připraveni posunout své podnikání na další úroveň? Naše špičkové CRM je navrženo tak, aby zefektivnilo vaše operace a zvýšilo vaše zisky.

Přihlášení do administrace WordPressu – návod jak se přihlásit do administrace WordPress webu. Jaké přihlašovací údaje zadat a jak se odhlásit z webové stránky WordPress.

Před zahájením jakékoliv práce na vašem WordPress webu je potřeba přihlásit se do administrace. Teprve pak budete moci vytvářet, upravovat obsah stránky a přizpůsobovat funkcionalitu a vzhled.

Defaultní stránka pro WordPress administraci je /wp-admin
Přihlašovací stránka tedy bude vypadat takto: vaše doména/wp-admin

V našem případě tedy https://www.wp24.cz/wp-admin/
Pokud máte problém a z nějakého důvodu taková url nefunguje, vyzkoušejte tedy zadat: vaše doména/wp-login.php
Zobrazí se vám přihlašovací stránka s formulářem, do kterého zadáte přihlašovací údaje.

Pokud zadáte špatné přihlašovací údaje nebo uděláte chybu, systém vás na to upozorní.
Přihlásit se můžete pomocí přihlašovacího jména nebo e-mailové adresy a hesla. Pokud zatrhnete políčko „Zapamatovat“ stránka si zapamatuje přihlášení po dobu dvou týdnů. Toto dělejte jen doma na vašem osobním PC, tabletu nebo mobilu, ne na veřejných místech a cizích zařízení! Jinak by se do administrace webové stránky mohla dostat neoprávněná osoba.
Pokud jste se přihlásili úspěšně, budete přesměrováni na nástěnku – dashboard.
Pokud se vám zdá složité zapamatovat si odkaz pro přihlášení, můžete si odkaz přidat do menu, případně do bočního panelu (widget), nebo do patičky (footer).
Jak se odhlásit z administrace? Jednoduše v pravém horním rohu klikněte na přihlášený uživatel, rozbalí se nabídka a tak klikněte na políčko odhlásit se.

JK Studio

Jsem freelancer „webmaster“, který tvoří a spravuje weby. Od roku 2008 se věnuji WordPressu. Za tu dobu jsem posbíral nespočet zkušeností a vytvořil stovku projektů.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *