Jste připraveni posunout své podnikání na další úroveň? Naše špičkové CRM je navrženo tak, aby zefektivnilo vaše operace a zvýšilo vaše zisky.

Jedním z prvních úkolů, se kterými se budete chtít na svém novém webu WordPress vypořádat, je vytvoření stránky. Ať už jste si vytvořili vlastní web WordPress, přihlásili jste se k jednomu na WordPress.com nebo jste si nechali vytvořit jeden pro vás profesionálem, vytváření stránek bude jednou z vašich hlavních úkolů. Přirozeně jej také budete chtít přidat do svých navigačních nabídek, aby ho vaši návštěvníci mohli najít.

Tento výukový program vás naučí základy toho, jak vytvořit stránku WordPress a jak ji přidat do navigační nabídky vašeho webu. Díky délce příspěvku se může tento proces zdát skličující, ale není to tak těžké. Jakmile to uděláte několikrát, dostanete se tomu na kloub.

Jak začít

První věcí, kterou budete muset udělat, je přihlásit se do administrační oblasti vašeho webu WordPress. Jakmile to uděláte, klikněte na položku nabídky „Stránky“ v levé navigační nabídce. Tím se dostanete na seznam všech vašich stránek.

Vytvořte stránku

Klikněte na tlačítko „Vytvořit stránku“ v horní části stránky. Tím se dostanete na stránku přidat novou stránku, která obsahuje editor WordPress a všechna nastavení pro vaši novou stránku.

V horním poli zadáte název nové stránky. V oblasti editoru zadáte text své stránky a vložíte obrázky. Když vyplňujete různá pole pro svou novou stránku, v určitém okamžiku si všimněte, že se přímo pod nadpisem objeví pole trvalého odkazu. Trvalý odkaz se často nazývá „slug“ a v zásadě je to adresa nebo URL stránky, kterou vytváříte. WordPress automaticky určí permalink na základě zadaného názvu. Pokud se vám nelíbí permalink, který WordPress vytváří, můžete kliknout na tlačítko Upravit vedle něj a změnit jej na něco vhodnějšího.

Jakmile nakonfigurujete příslušná pole pro svou stránku, klikněte na modré tlačítko Publikovat. Díky tomu je stránka veřejně přístupná, ale může nebo nemusí se zobrazit ve vašem navigačním menu, v závislosti na tom, jak je nyní nabídka nakonfigurována (více později). Můžete také kliknout na tlačítko Uložit koncept a stránku uložit na později, v tomto stavu není stránka veřejně viditelná.


JK Studio

Jsem freelancer „webmaster“, který tvoří a spravuje weby. Od roku 2008 se věnuji WordPressu. Za tu dobu jsem posbíral nespočet zkušeností a vytvořil stovku projektů.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *