Jste připraveni posunout své podnikání na další úroveň? Naše špičkové CRM je navrženo tak, aby zefektivnilo vaše operace a zvýšilo vaše zisky.

Tutor LMS – řešení pro eLearning a online kurzy

Tutor LMS je kompletní, funkcemi nabitý a robustní plugin WordPress LMS pro snadné vytváření a prodej kurzů online. Všechny funkce tohoto systému řízení výuky zasahují do všech kontrolních bodů pro plnohodnotný online trh kurzů.

Můžete vytvářet náročné a zábavné kvízy, interaktivní lekce, výkonné zprávy a statistiky, díky nimž je Tutor potenciálně nejlepším bezplatným pluginem WordPress LMS. Spravujte, spravujte a zpeněžujte své vzdělání, online školu a online kurzy, aniž byste museli psát jediný řádek kódu.

Tutor LMS je zcela bezplatný plugin WordPress LMS. Dodává se s prémiovými vysoce kvalitními doplňky, které můžete přidat a posílit tak základní plugin! Tento plugin WordPress LMS je lehký s doplňky, které umožňují certifikáty, e-mailová upozornění, nákupní vozíky a mnoho dalšího!

 FREE: cs.wordpress.org
 Stáhnout překlad


JK Studio

Jsem freelancer „webmaster“, který tvoří a spravuje weby. Od roku 2008 se věnuji WordPressu. Za tu dobu jsem posbíral nespočet zkušeností a vytvořil stovku projektů.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *