Jste připraveni posunout své podnikání na další úroveň? Naše špičkové CRM je navrženo tak, aby zefektivnilo vaše operace a zvýšilo vaše zisky.

Pokud byl na váš web přidán komentář spamu, můžete jej označit jako spam jednoduše tak, že umístíte kurzor na komentář a kliknete na odkaz Spam. Pokud používáte plugin Akismet a narazíte na spamový komentář, který Akismet zmeškal, jeho označení jako spamu pomůže Akismet naučit se a v budoucnu bude méně pravděpodobné, že mu podobný spam unikne.

Pokud chcete jednoduše odebrat komentář, umístěte na něj kurzor a klikněte na ikonu odpadkový koš (Odstranit).

Chcete-li koš vyprázdnit, kliknutím na odkaz Koš v horní části stránky zobrazíte všechny komentáře, které byly označeny jako koš. Tento odkaz se zobrazí spolu s číslem v závorkách, které označuje, kolik komentářů je označeno jako koš. Chcete-li trvale odstranit všechny tyto komentáře, klikněte na tlačítko Vyprázdnit koš. Nebudete vyzváni k potvrzení.

Chcete-li odstranit všechny spamové komentáře, kliknutím na odkaz Spam v horní části stránky zobrazíte všechny komentáře, které byly označeny jako spam. Tento odkaz se zobrazí spolu s číslem v závorkách, které označuje, kolik spamových komentářů existuje. Chcete-li trvale odstranit všechny tyto komentáře, klikněte na tlačítko Vyprázdnit spam. Nebudete vyzváni k potvrzení.

Můžete také trvale smazat jeden spamový komentář kliknutím na odkaz Odstranit trvale, který se zobrazí, když umístíte kurzor na každý řádek. Nebudete vyzváni k potvrzení.

Pokud zjistíte, že existují komentáře, které byly označeny jako spam, které by neměly být, zaškrtněte políčka vedle nich a v rozbalovací nabídce Hromadné akce v horní části stránky vyberte možnost Není spam. Výběr potvrďte kliknutím na tlačítko Použít.

Případně klikněte na odkaz Není spam, který se zobrazí, když umístíte kurzor na každý řádek.


JK Studio

Jsem freelancer „webmaster“, který tvoří a spravuje weby. Od roku 2008 se věnuji WordPressu. Za tu dobu jsem posbíral nespočet zkušeností a vytvořil stovku projektů.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *