Instalace WordPressu na Váš hosting
Instalace WordPressu a vybrané šablony. Nainstalujeme aktuální redakční systém WordPress, vámi vybranou šablonu a pluginy. Provedeme základní nastavení a následné spuštění. Nastavíme hosting a e-mailové schránky, zřídíme MySQL a FTP.

Cena 990 Kč

Překlady
Překládáme šablony a pluginy do CZ. Postupně překládáme pluginy a šablony, které najdete v sekci ke stažení. Do sekce překlady se dostanete volně. Potřebujete rychle přeložit nějaký plugin nebo šablonu? Zažádejte si o překlad, překlad Vás bude stát 990,- Kč.

Cena 990 Kč

Převod WordPress webu na jinou doménu či hosting
Převedeme Váš WordPress web na jinou doménu nebo na jiný hosting. Chystáte se převést web na jinou doménu, nebo měníte poskytovatele hostingu a bojíte se že Váš web přestane fungovat? Neztrácejte čas a nervy, my se o vše postaráme. Převod webu trvá zhruba 24 hodin. Cena 1 490,- klasický web, velký a složitý weby (multisite, 10tky gigabajtů) vždy naceňujeme individuálně.

Cena 1 490 Kč

Napojení WordPress webu na Google Analytics a Google Search Console
Dnes již každý web používá analýzu návštěvnosti Google Analytics. Google Analytics dá podrobný přehled o tom, co se děje na Vašem webu. Google Search Console zase umožní odhalit chyby, které pak mohou ovlivnit pozice ve vyhledávačích.

Cena 1 490 Kč

Jednorázová aktualizace WordPress jádra a jeho součástí
Bojíte se aktualizovat že se něco pokazí a Váš web přestane fungovat? Nechte tuto práci na nás, provedeme zálohu a komplet celý web aktualizujeme. Pokud nebudete WordPress jádro a jeho součásti aktualizovat, web se postupem času stane zranitelným a lehce napadnutelným.

Cena 1 490 Kč

Nastavení Premium šablony
Nastavíme Vámi zakoupenou premium šablonu dle vašeho zadání. Mnohé premium šablony jsou velmi složité a není snadné se v nich vyznat. Šablony nastavíme podle vašeho zadání, které by mělo být velmi přesné jako v DEMO ukázce.

Cena 1 490 Kč

Převod WordPress webu na SSL certifikát (https)
Váš web nepoužívá SSL certifikát (https://)?  Nastavíme na Vašem WordPress webu ssl zabezpečení. Certifikát se používá k vybudování vztahu důvěry mezi koncovým klientem a serverem a zároveň je toto vše použito k zabezpečení (zašifrování) přenášených dat po síti Internet.

Cena 1 990 Kč

Zabezpečíme Váš WordPress a data
Nainstalujeme a nastavíme bezpečnostní plugin, odstraníme riziková data. Provedeme několik úprav, které vytvoří aktivní ochranu proti útokům z internetu. Nastavíme automatickou ochranu webu.

Cena 1 990 Kč

Zrychlení WordPressu
Otestujeme váš WordPress pomocí několika nástrojů, podle výsledku webové stránky zrychlíme. Nastavíme cachování, komprimaci dat, obrázků, odstranění neplatných odkazů. Cena 1 990,- klasický web, velký a složitý weby (multisite, 10tky gigabajtů) vždy naceňujeme individuálně.

Cena od 1 990 Kč

Pravidelné zálohování WordPressu
Nainstalujeme a nastavíme plugin, který bude pravidelně zálohovat vaše data do Cloudu. (FTP, OneDrive, jinam) Nastavíme zálohy tak aby vše proběhlo automaticky. V ceně služby je také případná budoucí obnova webu.

Cena 1 990 Kč