Ostatní služby

Instalace WordPressu na Váš hosting

Instalace WordPressu a vybrané šablony. Nainstalujeme aktuální redakční systém WordPress, vami vybranou šablonu a pluginy. Provedeme základní nastavení a následné spuštění. Nastavíme hosting a e-mailové schránky, zřídíme MySQL a FTP.

Převod WordPress webu na jinou doménu či hosting

Převedeme Váš WordPress web na jinou doménu nebo na jiný hosting. Chystáte se převést web na jinou doménu, nebo měníte poskytovatele hostingu a bojíte se že Váš web přestane fungovat? Neztrácejte čas a nervy, my se o vše postaráme. Převod webu trvá zhruba 24 hodin. Cena 3490,- klasický web, velký a složitý weby (multisite, 10tky gigabajtů) vždy naceňujeme individuálně.

Jednorázová aktualizace WordPress jádra a jeho součástí

Bojíte se aktualizovat že se něco pokazí a Váš web přestane fungovat? Nechte tuto práci na nás, provedeme zálohu a komplet celý web aktualizujeme. Pokud nebudete WordPress jádro a jeho součásti aktualizovat, web se postupem času stane zranitelným a lehce napadnutelným.

Zabezpečíme Váš WordPress a data

Nainstalujeme a nastavíme bezpečnostní plugin, odstraníme riziková data. Provedeme několik úprav, které vytvoří aktivní ochranu proti útokům z internetu. Nastavíme automatickou ochranu webu.

Zrychlení WordPressu

Otestujeme váš WordPress pomocí několika nástrojů, podle výsledku webové stránky zrychlíme. Nastavíme cachování, komprimaci dat, obrázků, odstranění neplatných odkazů. Cena 3490,- klasický web, velký a složitý weby (multisite, 10tky gigabajtů) vždy naceňujeme individuálně.

Pravidelné zálohování WordPressu

Nainstalujeme a nastavíme plugin, který bude pravidelně zálohovat vaše data do Cloudu. (FTP, OneDrive, jinam) Nastavíme zálohy tak aby vše proběhlo automaticky. V ceně služby je také případná budoucí obnova webu.

Nastavení Premium šablony

Nastavíme Vámi zakoupenou premium šablonu dle vašeho zadání. Mnohé premium šablony jsou velmi složité a není snadné se v nich vyznat. Šablony nastavíme podle vašeho zadání, které by mělo být velmi přesné jako v DEMO ukázce.

Překlady

Překládáme šablony a pluginy do CZ. Postupně překládáme pluginy a šablony, které najdete v sekci balíčky/překlady. Do sekce překlady se dostanete po vstupním příspěvku. Příspěvek činí 99,- Kč / 30 dní. Potřebujete nějaký plugin nebo šablonu přeložit? Zažádejte si o překlad, překlad Vás bude stát 990,- Kč.