Instalace WordPressu na Váš hosting

Instalace WordPressu a vybrané šablony. Nainstalujeme aktuální redakční systém WordPress, vámi vybranou šablonu a pluginy. Provedeme základní nastavení a následné spuštění. Nastavíme hosting a e-mailové schránky, zřídíme MySQL a FTP.

Cena 2 490 Kč

Převod WordPress webu na jinou doménu či hosting

Převedeme Váš WordPress web na jinou doménu nebo na jiný hosting. Chystáte se převést web na jinou doménu, nebo měníte poskytovatele hostingu a bojíte se že Váš web přestane fungovat? Neztrácejte čas a nervy, my se o vše postaráme. Převod webu trvá zhruba 24 hodin. Cena 3490,- klasický web, velký a složitý weby (multisite, 10tky gigabajtů) vždy naceňujeme individuálně.

Cena 3 490 Kč

Jednorázová aktualizace WordPress jádra a jeho součástí

Bojíte se aktualizovat že se něco pokazí a Váš web přestane fungovat? Nechte tuto práci na nás, provedeme zálohu a komplet celý web aktualizujeme. Pokud nebudete WordPress jádro a jeho součásti aktualizovat, web se postupem času stane zranitelným a lehce napadnutelným.

Cena 2 490 Kč

Zabezpečíme Váš WordPress a data

Nainstalujeme a nastavíme bezpečnostní plugin, odstraníme riziková data. Provedeme několik úprav, které vytvoří aktivní ochranu proti útokům z internetu. Nastavíme automatickou ochranu webu.

Cena 5 490 Kč

Zrychlení WordPressu

Otestujeme váš WordPress pomocí několika nástrojů, podle výsledku webové stránky zrychlíme. Nastavíme cachování, komprimaci dat, obrázků, odstranění neplatných odkazů. Cena 3 490,- klasický web, velký a složitý weby (multisite, 10tky gigabajtů) vždy naceňujeme individuálně.

Cena od 3 490 Kč

Pravidelné zálohování WordPressu

Nainstalujeme a nastavíme plugin, který bude pravidelně zálohovat vaše data do Cloudu. (FTP, OneDrive, jinam) Nastavíme zálohy tak aby vše proběhlo automaticky. V ceně služby je také případná budoucí obnova webu.

Cena 3 490 Kč

Nastavení Premium šablony

Nastavíme Vámi zakoupenou premium šablonu dle vašeho zadání. Mnohé premium šablony jsou velmi složité a není snadné se v nich vyznat. Šablony nastavíme podle vašeho zadání, které by mělo být velmi přesné jako v DEMO ukázce.

Cena 2 490 Kč

Překlady

Překládáme šablony a pluginy do CZ. Postupně překládáme pluginy a šablony, které najdete v sekci balíčky/překlady. Do sekce překlady se dostanete po vstupním příspěvku. Příspěvek činí 99,- Kč / 30 dní. Potřebujete nějaký plugin nebo šablonu přeložit? Zažádejte si o překlad, překlad Vás bude stát 990,- Kč.

Cena 990 Kč