fbpx

Nechte starost o Váš web na nás

Publikoval/a WP24 dne

Redakční systém WordPress je svobodný redakční publikační systém, který v současné době využívá třiatřicet procent webových stránek. Pokud k nim patří i ty Vaše, pak Vás rádi zbavíme všech starostí, které jsou spojené s aktualizací, zálohováním dat, zabezpečením nebo různými úpravami. Poskytujeme služby, díky kterým můžete hodit starosti za hlavu a věnovat se naplno své práci.

Aktualizace WordPressu a pluginů

Aktualizace webu je velice důležitá. Vše, co se týká internetu a PC, běží doslova sedmimílovými kroky. Ale my jim bez problémů stačíme.

Zálohování a obnova

Přijít o některé důležité soubory může někdy znamenat doslova katastrofu. Nastavením zálohování souborů/MySQL budou Vaše data v bezpečí.

Zabezpečení

Útoky hackerů jsou čím dál drzejší a promyšlenější. Nastavíme Vám vše takovým způsobem, že se k Vám hned tak nedostanou.

Menší úpravy obsahu

Drobné práce, jakými jsou přidání, odebrání nebo změna obsahu, jsou pochopitelně v ceně.

Pravidelná správa a aktualizace webových stránek

Víme, jak je pro Vaše podnikání důležitá pravidelná aktualizace WordPressu a jeho součástí. Proto tuto starost nechte na nás a my se postaráme o to, aby bylo vše připraveno na sto procent. Kromě toho můžete využít i pravidelného servisu, který obnáší kopii Vaší webové stránky, předplacený čas na drobné úpravy, optimalizaci, sledování dostupnosti, pravidelné zálohování a pohotovost.

Tvorba webových stránek

Jestliže chcete své zákazníky zaujmout a neztratit se v záplavě všech možných webů, pak je nutné mít výjimečně zajímavé webové stránky. Víme, jak zaujmout na první pohled.

Redesign webových stránek

Přemýšlíte o tom, že by bylo na čase Vaše webové stránky trochu obměnit? Ať máte v úmyslu zachovat design a změnit pouze obsah anebo vše kompletně předělat, kontaktujte nás. Změníme obsah, doplníme obrázky, upravíme texty. Dalšími službami jsou registrace domén, zřízení hostingu, administrace.

Analýza webových stránek

Jsou Vaše stránky dostatečně efektivní? Sledujete skutečnou cílenou návštěvnost? Jsou zvolená klíčová slova ta pravá? Nešlape Vám konkurence na paty? Využijte nabídku analýzy pro vylepšení Vašich webových stránek a všech těchto starostí se zbavíte.

Byl tento příspěvek užitečný?

Kategorie: Služby

WP24

Od roku 2008 se věnuji WordPressu. Za tu dobu jsem posbíral nespočet zkušeností a vytvořil stovku projektů.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Novinky do e-mailu!

Novinky do e-mailu!

Žádný spam, jen 1x měsíčně novinky. Už Vám nic neuteče.

Úspěšně jste se přihlásili k odběru novinek!