Jste připraveni posunout své podnikání na další úroveň? Naše špičkové CRM je navrženo tak, aby zefektivnilo vaše operace a zvýšilo vaše zisky.

Panel nástrojů (černá horní lišta) v případě programu WordPress slouží k usnadnění přístupu k nejčastěji užívaným funkcím systému. Po přihlášení se na hlavní stránku a během navštěvování webových stránek běží Panel nástrojů v horní části příslušné stránky. Objeví se pouze, pokud budeme přihlášeni na WP, což znamená, že návštěvníci našeho webu jej neuvidí. V případě že přihlášeni nebudeme, se tato lišta nezobrazí.

Navigační lišta umožňuje rychlý přístup na následující běžně užívané funkce.

  • Webové stránky wordpress.org a různá podpůrná fóra.
  • Zobrazení úvodní stránky a dalších běžně užívaných možností nabídky umožňující aktualizaci jednotlivých sekcí, šablony, widgety a menu.
  • Funkce Přizpůsobit slouží k provádění různých nastavení stránek a v závislosti na konkrétním tématu k upravování vzhledu pozadí a záhlaví.
  • Sledování či editace komentářů na blogu.
  • Doplňování nových příspěvků, medií, stránek nebo uživatelů.
  • Vyhledávání na stránkách.
  • Nahlížení na profil a provádění jeho úprav, odhlašování se z hlavní stránky systému WordPress.

Skrytí navigační lišty
Potlačit zobrazování panelu lišta můžeme dosáhnout změnou preferencí našeho profilu. Stačí kliknout v navigačním menu na položku uživatelé, kde nám zobrazí seznam uživatelů. Ze seznamu uživatelů klikneme na jméno uživatele nebo na položku upravit, která se objeví pod jménem uživatele při najetí kurzoru na daný řádek. Druhou možností je kliknout na položku profil nacházející se pod položkou uživatelé.


JK Studio

Jsem freelancer „webmaster“, který tvoří a spravuje weby. Od roku 2008 se věnuji WordPressu. Za tu dobu jsem posbíral nespočet zkušeností a vytvořil stovku projektů.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *