Jste připraveni posunout své podnikání na další úroveň? Naše špičkové CRM je navrženo tak, aby zefektivnilo vaše operace a zvýšilo vaše zisky.

Posuňte sociální sdílení na další úroveň s Monarch. Stylový plugin pro sociální sítě.

  • Zvýšené sdílení
  • Lepší design
  • Více lokalit
  • Bleskově rychlý

Více než 20 sociálních sítí na výběr.

Sociální média jsou mízou, která udržuje internet zářící. Sdílení na sociálních sítích vám umožní využít tuto aktivitu a využít ji jako pozitivní sílu pro vaše podnikání. Vyberte si z více než 20 sociálních sítí pro sdílení, které chcete zobrazit na svých webových stránkách, a vytvořte vlastní kolekci možností sdílení pro své návštěvníky.

Přidejte tlačítka pro sdílení na 5 různých místech.

Různé weby, stránky a příspěvky mají různé potřeby sdílení na sociálních sítích. Proto jsme zahrnuli velký výběr umístění, která si můžete vybrat pro umístění tlačítek sdílení.

Plovoucí postranní panel.

Plovoucí postranní panel je velmi běžný, efektivní a elegantní způsob, jak přidat ikony pro sdílení na sociálních sítích na jakoukoli stránku vašeho webu. Dokonce jsme zahrnuli jedinečné styly umístění kurzoru pro vertikální orientaci a orientaci okraje prohlížeče sociálního postranního panelu.

Nad a nebo pod obsahem.

Ideální pro blogové příspěvky a obsahově náročné stránky, Monarch umožňuje umístit tlačítka pro sdílení buď nad oblast obsahu, pod oblast obsahu nebo na obě místa.

Na obrázky a videa.

Média jsou pravděpodobně nejsdílenějším obsahem na webu a Monarch umožňuje sdílení médií ještě jednodušší. Když uživatelé umístí ukazatel myši na mediální prvky ve vašem obsahu, tlačítka sociálního sdílení se rozsvítí pro rychlé a snadné sdílení.

Automatická vyskakovací okna.

Monarch vám umožňuje vytvářet automaticky otevíraná okna pro sdílení, která mohou být spuštěna časovanými zpožděními, například když uživatel dosáhne konce příspěvku nebo stránky, a dokonce i když stránku opustí. Ty jsou neuvěřitelně účinné.

Automatické vlétnutí.

Podobně jako spouštěná vyskakovací okna jsou vlétnutí dalším skvělým způsobem, jak upoutat pozornost čtenářů, když jsou nejvíce zaujatí. Mohou být také spuštěny časovými prodlevami, umístěním stránky nebo když uživatel opouští stránku.

Demo pluginu: elegantthemes.com
Koupit plugin: elegantthemes.com
Stáhnout češtinu


JK Studio

Jsem freelancer „webmaster“, který tvoří a spravuje weby. Od roku 2008 se věnuji WordPressu. Za tu dobu jsem posbíral nespočet zkušeností a vytvořil stovku projektů.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *