Jste připraveni posunout své podnikání na další úroveň? Naše špičkové CRM je navrženo tak, aby zefektivnilo vaše operace a zvýšilo vaše zisky.

Přestaňte ladit místní prostředí a trávit více času spuštěním webů WordPress.
Úžasné a výkonné funkce. Bezproblémový způsob, jak místně rozvíjet WordPress.

INSTALACE WORDPRESS JEDNÍM KLIKNUTÍM
Díky programu Local by Flywheel je vytvoření místního webu WordPress lehkým vánkem, takže se nemusíte obtěžovat nastavením sami!

BEZPROBLÉMOVÁ MÍSTNÍ PODPORA SSL
Každý web vytvořený prostřednictvím Local by Flywheel bude mít automaticky vytvořený certifikát podepsaný sám sebou. Zelený zámek dosáhl!

LEXIBILNÍ MOŽNOSTI PROSTŘEDÍ
Hot-swap mezi NGINX nebo Apache 2.4 nebo přepínání mezi verzemi PHP. Všechno zůstane v provozu!

RYCHLOST A JEDNODUCHOST
Setrvačník je rychlý a funkční, a proto jsme tyto funkce přenesli do nejúplnější místní vývojové aplikace WordPress na světě.

JEDNODUCHÉ UKÁZKOVÉ ADRESY URL
Předveďte svou poslední práci! Vytvořte sdílitelné adresy URL, abyste předvedli své místní weby WordPress klientům, spolupracovníkům, přátelům nebo fanouškům zbožňujícím.

PŘÍSTUP SSH + WP-CLI
Local by Flywheel nabízí jednoduchý přístup ke kořenovým SSH k jednotlivým webům, takže se můžete hrabat, pokud si to vaše srdce přeje.

Stahuj: LocalWP

Kategorie: LocalhostNávodyWordPress

JK Studio

Jsem freelancer „webmaster“, který tvoří a spravuje weby. Od roku 2008 se věnuji WordPressu. Za tu dobu jsem posbíral nespočet zkušeností a vytvořil stovku projektů.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *