Jste připraveni posunout své podnikání na další úroveň? Naše špičkové CRM je navrženo tak, aby zefektivnilo vaše operace a zvýšilo vaše zisky.

Komentáře jsou funkcí blogů, které čtenářům umožňují reagovat na příspěvky. Čtenáři obvykle uvedou své vlastní myšlenky týkající se obsahu příspěvku, ale mohou také poskytnout odkazy na jiné zdroje, vyvolat diskusi nebo jednoduše pochválit autora za dobře napsaný příspěvek. Komentáře vám umožňují více komunikovat s návštěvníky vašeho webu a také generovat zpětnou vazbu a diskusi o vašich příspěvcích.

Komentáře lze ovládat a regulovat pomocí filtrů pro jazyk a obsah a pokud chcete, lze je také zařadit do fronty ke schválení, než budou viditelné na webu. To je užitečné při řešení komentářového spamu.

Když kliknete na možnost nabídky Komentáře, zobrazí se seznam všech komentářů na vašem webu.

V horní části obrazovky jsou odkazy, které umožňují filtrovat seznam komentářů tak, aby se zobrazovaly pouze komentáře, které čekají na schválení, schválené, označené jako spam nebo které jsou v koši. Číslo v závorkách informuje o tom, kolik jich je pro daný typ.

Kromě standardního nastavení, které vám umožní spravovat vaše komentáře, je výchozí instalace WordPressu dodávána s vynikajícím pluginem, který pomáhá odfiltrovat spam z vašich komentářů. Tento plugin se nazývá Akismet.

Po aktivaci pluginu Akismet jej musíte dodat s klíčem API. Můžete si vzít klíč API a zjistit více informací na webu Akismet.

Když umístíte kurzor na každý řádek v seznamu komentářů, objeví se pod komentářem několik odkazů.

  • Neschválit / Schválit – Umožňuje zrušit schválení komentáře. Tím se zastaví zobrazování na vašem webu. Pokud komentář již není schválen, pak se tento odkaz změní na Schválit, abyste mohli komentář schválit.
  • Odpovědět – Umožňuje napsat komentář k odpovědi.
  • Rychlá úprava – Umožňuje rychle upravit jméno, e-mail nebo adresu URL komentáře i skutečný komentář.
  • Upravit – Umožňuje upravit jméno, e-mail nebo adresu URL komentáře i skutečný komentář. Také vám umožní označit komentář jako schválený, nevyřízený nebo nevyžádaný a změnit datum a čas.
  • Spam – Umožňuje označit komentář jako spam.
  • Koš – Umožňuje označit komentář jako koš. Jakmile je v koši, můžete jej obnovit, pokud jste udělali chybu, nebo jej trvale smazat.

Chcete-li změnit stav mnoha komentářů najednou, zaškrtněte políčka vedle komentářů, které chcete změnit, a poté z rozevíracího seznamu Hromadné akce vyberte buď Neschválit, Schválit, Označit jako spam nebo Přesunout do koše. v horní části stránky. Po výběru příslušné možnosti klikněte na tlačítko Použít.


JK Studio

Jsem freelancer „webmaster“, který tvoří a spravuje weby. Od roku 2008 se věnuji WordPressu. Za tu dobu jsem posbíral nespočet zkušeností a vytvořil stovku projektů.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *