Jste připraveni posunout své podnikání na další úroveň? Naše špičkové CRM je navrženo tak, aby zefektivnilo vaše operace a zvýšilo vaše zisky.

První věc, kterou uvidíte, když vstoupíte do svého administrátorského panelu WordPress, je Nástěnka. Jedná se o soubor nástrojů, které vám poskytují informace na první pohled, takže nemusíte procházet různými stránkami, abyste je získali. Můžete například vidět nové komentáře, vytvořit rychlý koncept příspěvku, zobrazit nejnovější zprávy WordPress a další.

nástěnka

Chcete-li nakonfigurovat, jaké informace chcete vidět na hlavním panelu WordPress, klikněte na Nastavení zobrazených informací v pravé horní části obrazovky. Rozbalí se panel, který vám umožní povolit a zakázat různé informační bloky, které chcete vidět/skrýt.

nástěnka

Jakmile budete mít zobrazené nástroje, které chcete použít, můžete je uspořádat pouhým přetažením po obrazovce. Všimněte si, že od verze WordPress 3.8 váš administrátorský panel reaguje. To znamená, že v závislosti na velikosti vašeho displeje uvidíte různý počet dostupných sloupců pro vaše widgety.

Kromě toho, když nainstalujete různé pluginy, některé z nich vám mohou poskytnout další miniaplikace Nástěnky k použití. Pokud máte například obchod založený na WooCommerce, můžete na svém řídicím panelu zobrazit věci, jako jsou vaše nedávné objednávky, graf měsíčního prodeje a další. Ty lze zobrazit nebo skrýt také na panelu Nastavení zobrazených informací.


JK Studio

Jsem freelancer „webmaster“, který tvoří a spravuje weby. Od roku 2008 se věnuji WordPressu. Za tu dobu jsem posbíral nespočet zkušeností a vytvořil stovku projektů.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *