Jste připraveni posunout své podnikání na další úroveň? Naše špičkové CRM je navrženo tak, aby zefektivnilo vaše operace a zvýšilo vaše zisky.

Jak přidat RSS kanál.

Chcete-li přidat nebo aktualizovat obsah na webu WordPress, musíte mít oprávnění správce.

Informační kanál RSS (Really Simple Syndication) vám dává příležitost poslat souhrn často aktualizovaného obsahu čtenářům (návštěvníkům), kteří mají zájem. Do kanálu RSS lze přidat pouze „příspěvky“ ve WordPressu – „stránky“ nikoli.

Návštěvníci se přihlásí k odběru webové stránky / webu pomocí čtečky RSS kanálů, což umožňuje osobě být automaticky upozorněni, že na její webové stránce je nový obsah prostřednictvím její čtečky zdrojů (což znamená, že nemusí ručně navštěvovat všechny své oblíbené stránky, aby zjistili existuje nový obsah).

Jak vytvořit RSS kanál:

  • Najděte na svém webu stránku, která zobrazuje vaše příspěvky (obvykle položky „Novinky“ nebo „Blog“) Připomenutí: RSS kanál lze vytvořit pouze pro stránky s příspěvky „WordPress“ (dynamický obsah), nikoli pro „stránky“ WordPress (statický obsah).
  • Zkopírujte adresu URL a přidejte / přidejte do ní
    např. https://www.wp24.cz/feed
  • Přihlaste se na svůj web WordPress.
  • Klikněte na Vzhledy > Možnosti šablony.
  • Pokud používáte šablonu York 2014: Rozbalte položku Možnosti sociálních médií a do pole vedle položky „RSS URL“ přidejte adresu URL vytvořenou v kroku 2. Pokud používáte šablonu York 2011: Přidejte adresu URL vytvořenou v kroku 2 do pole vedle „URL zdroje RSS“
  • Klikněte na „Uložit změny“
    Ikona RSS se nyní zobrazí v horní části pravé navigace.

JK Studio

Jsem freelancer „webmaster“, který tvoří a spravuje weby. Od roku 2008 se věnuji WordPressu. Za tu dobu jsem posbíral nespočet zkušeností a vytvořil stovku projektů.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *