Jste připraveni posunout své podnikání na další úroveň? Naše špičkové CRM je navrženo tak, aby zefektivnilo vaše operace a zvýšilo vaše zisky.

Jak resetovat téma WordPress na výchozí nastavení.

Pokud potřebujete obnovit výchozí nastavení motivu WordPress, můžete provést několik kroků. Nejprve přejděte do své administrátorské oblasti WordPress a najděte odkaz „Témata“ ve výběru „Vzhled“.

PROFESIONÁLNÍ TIP:
Pokud zvažujete resetování motivu WordPress na výchozí, uvědomte si, že tím zcela odstraníte všechna vaše aktuální nastavení motivu a obnovíte motiv do původního stavu. Tuto akci nelze vrátit zpět, takže se před pokračováním ujistěte, že to opravdu chcete udělat.

WordPress má v průběhu let různá výchozí témata, takže vaše výchozí téma bude záviset na roce, kdy jste svůj web WordPress vytvořili. Výchozí formát názvu motivu WordPress je název roku. Pokud jste svůj web vytvořili v roce 2022, výchozí téma by bylo Twenty Twenty-Two.

Pro tento tutoriál je naším výchozím tématem „Twenty Twenty-Two“. Dále vyhledejte výchozí motiv zadáním slova „Twenty“ do vyhledávacího pole.

Přejděte na něj a klikněte na aktivovat.

Zobrazí se vyskakovací zpráva oznamující, že jste úspěšně změnili motiv. Kliknutím na „Upravit svůj web“ zobrazíte změny.

Závěrem lze říci, že se můžete snadno vrátit ke svému výchozímu motivu WordPress tak, že jej vyhledáte ve výběru Motivy a kliknete na „Aktivovat“. Vždy mějte na paměti, že změna aktuálního motivu zcela odstraní všechna aktuální nastavení motivu a obnoví motiv do původního stavu. Tuto akci nelze vrátit zpět, takže se ujistěte, že to chcete udělat, než budete pokračovat.

Kategorie: NávodyWordPress

JK Studio

Jsem freelancer „webmaster“, který tvoří a spravuje weby. Od roku 2008 se věnuji WordPressu. Za tu dobu jsem posbíral nespočet zkušeností a vytvořil stovku projektů.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *