Jste připraveni posunout své podnikání na další úroveň? Naše špičkové CRM je navrženo tak, aby zefektivnilo vaše operace a zvýšilo vaše zisky.

PIXABAY: Volné obrázky a videa, které můžete použít kdekoli. Pixabay je živá komunita kreativ, sdílející snímky a videa bez autorských práv. Veškerý obsah je vydáván pod licencí Pixabay, což umožňuje bezpečné používání bez žádosti o povolení nebo poskytnutí úvěru umělci – dokonce i pro komerční účely.

Co je povoleno

 • Veškerý obsah (např. obrázky, videa, hudba) na Pixabay lze zdarma používat pro komerční i nekomerční použití v tištěné i digitální podobě, s výjimkou případů uvedených v části „Co není povoleno“.
 • Uvedení zdroje není vyžadováno. Poděkování umělci nebo Pixabay není nutné, ale naše komunita to vždy oceňuje.
 • Můžete provádět úpravy obsahu z Pixabay.

Co se nesmí

Tato část se vztahuje pouze na uživatele médií, nikoli na příslušné umělce.

 • Nedistribuujte ani neprodávejte obsah Pixabay na jiných platformách akcií nebo tapet.
 • Neprodávejte nezměněné kopie obsahu, např. neprodávejte přesnou kopii fotografie jako plakát, tisk nebo na fyzickém produktu.
 • Nezobrazujte identifikovatelné osoby ve špatném světle nebo způsobem, který je urážlivý.
 • Nepoužívejte obsah s identifikovatelnými osobami nebo značkami k vytvoření zavádějícího spojení s produktem nebo službou.

Unsplash: Unsplash je internetový zdroj volně použitelných obrázků. Fotografie pro každého. Více než 2 miliony bezplatných snímků ve vysokém rozlišení, které vám přináší nejštědřejší světová komunita fotografů.

Unsplash fotografie jsou určeny k volnému použití. To odráží naše licence.

Co je povoleno

 • Všechny fotografie lze stáhnout a používat zdarma.
 • pro komerční i nekomerční účely.
 • Není potřeba žádné povolení (ačkoli je oceňováno uvedení zdroje!)

Co se nesmí

 • Fotografie nelze bez výrazných úprav prodávat.
 • Kompilace fotografií z Unsplash za účelem replikace podobné nebo konkurenční služby.

Unsplash vám uděluje neodvolatelnou, nevýhradní, celosvětově autorská práva ke stažení, kopírování, úpravě, distribuci, provádění a používání fotografií z Unsplash zdarma, a to i pro komerční účely, bez svolení nebo uvedení autora nebo Unsplash. Tato licence nezahrnuje právo kompilovat fotografie z Unsplash za účelem replikace podobné nebo konkurenční služby.


PICJUMBO: Zcela zdarma fotografie z picjumbo – nyní doručovány do vaší e-mailové schránky každý týden! Stáhněte si zdarma sériové fotografie, pozadí a obrázky ve vysokém rozlišení zdarma pro osobní i komerční použití. picjumbo je bezplatná stránka s fotografiemi vytvořená v roce 2013 designérem a fotografem Viktorem Hanacekem . Všechno to začalo, když všechny běžné stránky s fotografiemi odmítly jeho fotografie kvůli „nedostatku kvality“ . O dva roky později si lidé z picjumbo stáhli více než 2 500 000 obrázků a nyní je to jedna z nejlepších stránek s bezplatnými fotografiemi z největších online publikací.

Nejčastější dotazy a podmínky


JK Studio

Jsem freelancer „webmaster“, který tvoří a spravuje weby. Od roku 2008 se věnuji WordPressu. Za tu dobu jsem posbíral nespočet zkušeností a vytvořil stovku projektů.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *